Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   
 

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Digest banner

   

logo

   

logostat

   

Безоплатна правова допомога

   

Advocats

   

146

   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Допомога Pro bono

Деталі

pro-bono min

 

Pro bono (від лат. pro bono publico, дослівно – заради суспільного блага) – фраза, яка означає професійні послуги, що надаються добровільно і безоплатно, для користі громади, особливо для тих осіб, які не мають коштів для оплати відповідних послуг. Це, як правило, юридичні послуги, які надаються безкоштовно на благодійній основі професійними юристами та адвокатами.

      

UKR-Fund-prav-dop       Українська Фундація Правової Допомоги

          Мета: надання можливості кожному отримати правову допомогу

       

Завдання:

 • Вдосконалення форми та способів надання правової допомоги загалом та безоплатної правової допомоги зокрема;

 • Забезпечення доступності правової допомоги для людей, які її потребують як з точки зору територіальної доступності так і з точки зору доступності та простоти процедур її отримання;

 • Забезпечення своєчасності правової допомоги;

 • Розробка та вдосконалення системи забезпечення високої якості правової допомоги;

 • Посилення впливу на правову систему через розробку нових стратегій захисту та перетворення їх на усталену практику;

 • Розвиток мережі організацій та адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу;

 • Створення платформи для акумуляції інтелектуальних, інформаційних та фінансових ресурсів з метою формування та підтримки ефективної системи надання безоплатної правової допомоги;

 • Сприяння сталому розвитку системи надання безоплатної правової допомоги в Україні;

 • Проведення правопросвітницької роботи задля покращення обізнаності та практичних навичок населення для здійснення ним самостійного захисту власних прав або відновлення порушеного права;

 • Підтримка та розвиток мережі юридичних клінік України і залучення їх до системи надання безоплатної правової допомоги;

 • Створення умов для постійного  діалогу між основними партнерами у сфері надання безоплатної правової допомоги задля забезпечення її ефективності.


yurid-klinikaЩе в 2013 році команда консультантів і слухачів Юридичної клініки «Pro bono» відвідала Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Екскурсію провела директор Центру – Оксана Василяка, яка, в першу чергу, окреслила мету роботи Центру, а саме формування в Україні ефективної системи безоплатної правової допомоги, забезпечення її доступності та якості, а потім ознайомила з основними напрямками практичної реалізації такої мети в діяльності. (Фото 1, фото 2)

Юридична клініка — це структурний підрозділ юридичного факультету, в межах якого студенти-юристи під керівництвом викладачів набувають практичної підготовки шляхом надання безкоштовної юридичної допомоги та здійснення правової просвіти населення. Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 592 від 3 серпня 2006 року «Про затвердження Типового положення про юридичну клініку вищого навчального закладу України», юридичні клініки мають функціонувати в усіх навчальних закладах III–IV рівнів акредитації, що здійснюють підготовку фахівців за напрямом «Право», незалежно від форми власності та підпорядкування.


 

Про нас
ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ

Юридична клініка «Pro bono» була заснована у вересні 1995 року, з квітня 1996 року існувала як проект Асоціації студентів-правників юридичного факультету, а з 2011 року отримала статус структурного підрозділу юридичного факультету. 

ФОРМИ ТА НАПРЯМИ РОБОТИ

Послуги, що надаються консультантами Юридичної клініки, є безоплатними. Свою діяльність клініка будує на принципах етичності, професіоналізму та самоврядування. 

Основними формами роботи є:

• консультування малозабезпечених верст населення з різних галузей права (окрім адміністративного, кримінального та міжнародного); 

• складання процесуальних документів (позовних заяв, скарг, клопотань); 

• ведення справ; 

• представництво інтересів клієнтів в судах та в інших органах влади. 

Перспективним напрямом роботи юридичної клініки є проведення консультантами лекцій для студентів неспеціалізованих факультетів Університету, зокрема, на такі теми: «Права та обов’язки працівника та роботодавця», «Права та обов’язки подружжя», «Порядок звернення до суду», «Захист прав споживачів» та інші. З метою надання правових консультацій студентам Університету також функціонує підрозділ клініки в гуртожитку № 5 за адресою вул. Ломоносова, 51.

Юридична клініка виконує ще одне стратегічне завдання – допомагає у працевлаштуванні студентів. З цією метою щовесни проводиться «День правничої кар’єри», на якому провідні юридичні фірми відбирають з числа студентів нашого факультету найбільш гідних й підготовлених та приймають їх на роботу. 

ЧЛЕНСТВО В ЮРИДИЧНІЙ КЛІНІЦІ 

Членами Юридичної клініки можуть стати студенти 2-6 курсів юридичного факультету, які мають високий середній бал навчання, успішно склали вступні тести, пройшли співбесіду та стажування в якості слухача клініки. Відбірковими критеріями є ґрунтовні знання права, вміння орієнтуватися у складній ситуації, а також навички спілкування. Потрапляючи до юридичної клініки, студент спочатку є слухачем. Через півроку, за умови бездоганної роботи та участі в багатьох справах він отримує посаду помічника консультанта або консультанта. 

КЕРІВНИЦТВО ЮРИДИЧНОЇ КЛІНІКИ 

Очолює Юридичну клініку Голова, який обирається на її загальних зборах зі складу консультантів. Окрім того, до структури ЮК входять координатор та куратори, які надають організаційну допомогу студентам, а також консультують їх у складних справах, здійснюють перевірку процесуальних документів тощо. 

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА ГРАФІК РОБОТИ 

Юридична клініка розміщена у приміщенні аудиторії 155-а Головного навчального корпусу Університету та здійснює свою діяльність в робочі дні (окрім заліково-екзаменаційних періодів та канікул) з 13:00 до 16:00. Виняток становить перший та третій вівторок місяця, у дні навчань, коли консультації не надаються, а клініцисти беруть участь у лекціях, семінарах та тренінгах з метою поглиблення рівня теоретичних знань й практичних навичок.

КОНТАКТИ

044 239-31-89

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

https://uk-ua.facebook.com/LFKNU

http://ur-klinika.com.ua/

Графік роботи
Понеділок- Пятниця з 13:00 до 16:00
Субота-неділя - вихідні
1-ий і 3-ий вівторок кожного місяця — Підвищення кваліфікації — клієнти не обслуговуються

 Координатор Юридичної клініки «Pro bono» Ірина Сергіївна Сахарук


   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua