Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Digest banner

   

logo

   

logostat

   

Безоплатна правова допомога

   

Advocats

   

146

   

На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

   

Конкурс учнівських есе «Правова обізнаність людини – ознака її захищеності»

Деталі

Правова обізнаність людини – ознака її захищеностіЧетвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оголошує про початок прийому робіт для участі у київському міському конкурсі учнівських есе на тему: «Правова обізнаність людини – ознака її захищеності», який направлений на підвищення правової свідомості, культури та освіченості учнів загальноосвітніх шкіл міста Києва.


Для участі в конкурсі необхідно до 26 листопада 2017 року заповнити онлайн-заявку за наступним посиланням https://goo.gl/forms/9uUqAVgX04FsDpZd2 та надіслати текст есе на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Есе повинно відповідати наступним критеріям:
- актуальність;
- оригінальність викладу;
- наявність тези;
- наявність аргументів, які підтверджують або спростовують тезу;
- логічність та послідовність думок;
- індивідуальність висновків.
Есе потрібно виконати у текстовому редакторі Word (кегль шрифту – 14; інтервал шрифту – 1,5; Times New Roman; поля: зверху – 2, знизу – 2, зліва – 2, справа – 2; колір шрифту – чорний; нумерація сторінок – зверху в правому куточку) та не перевищувати 2 сторінок формату А4.
Учасники, роботи яких пройшли відбірковий етап та стали Фіналістами Конкурсу, нагороджуються Дипломами фіналістів Конкурсу. Учасники, які зайняли призові місця, нагороджуються Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів та цінними подарунками.
За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (044) 593-97-60 або на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua