Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Завершився перший етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги в місті Києві

Деталі

logoКонкурсна комісія з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги в місті Києві, розглянула 60 кандидатур адвокатів, які зареєструвалися для проходження конкурсу. Конкурсна комісія розглядала кандидатів, оцінюючи їх за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосованих до них дисциплінарних стягнень та враховуючи результат проходження дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги». Цей етап пройшов без персональної участі адвокатів.

Як результат – 51 адвокат допущений до другого етапу конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання БВПД.

Головою конкурсної комісії є в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві Михайло Харін.

До складу комісії увійшли:

Голова комітету Національної асоціації адвокатів України з питань безоплатної правової допомоги Сергій Вилков;

Директор Всеукраїнської благодійної організації «Українська фундація правової допомоги» Микола Сіома;

Заступник начальника Управління – начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у місті Києві Олександр Хименко;

Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у місті Києві Сергій Уфімцев;

Кандидат юридичних наук, доцент, завідувач юридичної клініки «Астрея», доцент кафедри теорії та історії держави і права Київського університету імені Бориса Грінченка Андрій Чернега;

Директор Другого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Богдан Кушнір;

Директор Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Бреус;

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Біла (секретар комісії).

Другий етап конкурсу відбудеться з 11 по 12 червня 2018 року (конкретні дата, час і місце проведення будуть повідомлені кожному адвокатові додатково). Він відбуватиметься шляхом індивідуальних співбесід адвокатів з конкурсною комісією. Адвокатів оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.

УВАГА! Під час проходження співбесіди із конкурсними комісіями адвокати повинні пред’явити оригінали паспорта та свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Нагадуємо, що адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 №8.

Переглянути актуальні питання щодо проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:

Перший київський місцевий центр

Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-53-65 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Другий київський місцевий центр

Адреса: вул. Ділова (Димитрова), 14Б 
Телефон: 287-44-27 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

       

Третій київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 
Телефон: 566-01-19 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Четвертий київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900 
Телефон: 593-97-60 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua