Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

   

Завершуємо вересень правоосвітніми уроками для молоді

Деталі

УрокУ Києві фахівці центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги присвятили вересень правопросвітництву серед молоді. Упродовж вересня пройшли тематичні правові уроки для учасників освітнього процесу. Завершували останній тиждень першого місяця нового навчального року бесідами про права людини та дитини крізь призму виховання в учнів та студентів навчальних закладів Києва поваги до людської гідності та нетерпимості до насильства.

Так, головний спеціаліст забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві Олена Добровольська провела інтерактивний урок «Стоп булінг» для учнів 7 та 8 класів Спеціалізованої школи № 181 імені Івана Кудрі з поглибленим вивченням іноземних мов.

Олена Добровольська

Директор та заступник директора Правобережного київського місцевого центру з надання БВПД Сергій Бреус і Олена Маньківська у рамках Школи активних громадян відвідали учнів 9 класів Спеціалізованої школи № 43 з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу "Грааль" та учнів 8 класів Спеціалізованої школи № 64, де ознайомили дітей та вчителів з їх правами та обов'язками, роз'яснили компетенцію правоохоронних органів та правозахисних організацій.

Сергій Бреус

Олена Маньківська

 

 

 

 

 

 

Студенти Київського професійного ліцею транспорту були активними учасниками лекції та дискусії, присвяченій Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, яку провів для них начальник Лівобережного київського бюро правової допомоги Павло Попович.

Павло Попович

Також тематичний захід пройшов у Гімназії № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов. Учнів 6 та 7 класів інформували щодо протидії насильству у сім’ї та серед однолітків, повідомили про небезпечні наслідки кібербулінгу та провели тематичні ігри фахівці Лівобережного київського місцевого центру з надання БВПД Вікторія Резніченко та Наталія Рибінок.

Вікторія Резніченко

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з київських місцевих центрів або бюро правової допомоги:

Лівобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 

Телефон:(050) 037-55-87

Лівобережне київське бюро правової допомоги

Адреса: бул-р Верховної Ради, 33/1

Телефон: (050) 037-55-87
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Єреванська, 32
Телефон: 593-97-60
Електронна адреса: 
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua