Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   
 

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

Завершено другий етап XI конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

Деталі

LawyerContest5Впродовж двох днів, 21-го та 22-го січня, у місті Києві проходив другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Під час співбесід з адвокатами, Конкурсна комісія оцінювала претендентів за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості та вміння представити приклади надання правової допомоги. Загалом, за результатами дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги» та першого етапу, на якому оцінювали правників за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до адвокатів дисциплінарних стягнень, до другого етапу було допущено 58 осіб.

LawyerContest2

Оцінка претендентів та опрацювання балів, які отримали адвокати під час проведення другого етапу - індивідуальних співбесід,  а з ними і підсумкових результатів конкурсу, здійснюється Конкурсною комісією, що складється з представників київських Регіонального та Місцевих центрів, Головного територіального управління юстиції у місті Києві, Академії адвокатури України та київського осередку ГО «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу». Підбиття підсумків триватиме до 31 січня і завершиться підписанням протоколу про результати XI конкурсу у місті Києві. Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7, зазначений протокол буде направлено до Координаційного центру з надання правової допомоги для внесення даних про відібраних за результатами конкурсу адвокатів до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу та оприлюднення результатів конкурсу.

LawyerContest4

Адвокати, які пройшли конкурс, залучатимуться до надання БВПД на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору, відповідно до порядку та умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2012 року № 8.

LawyerContest3

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua