Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Запрошуємо учнів взяти участь у конкурсі есе з прав людини

Деталі

Конкурс есеПравобережний київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оголошує про початок прийому робіт на київський міський конкурс учнівських есе з теми: «Людина для держави чи держава для людини: бачення юних українців», який направлений на підвищення правової свідомості, культури та освіченості учнів загальноосвітніх шкіл міста Києва.

Для участі в конкурсі необхідно до 9 грудня 2019 року (включно) надіслати текст есе разом з анкетними даними конкурсанта (ПІБ, назва школи, контактний телефон) на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 
Есе повинно відповідати наступним критеріям:

ü  актуальність;

ü  оригінальність викладу;

ü  наявність тези;

ü  аргументів, які підтверджують або спростовують тезу;

ü  логічність та послідовність думок;

ü  індивідуальність висновків.

Есе повинно бути виконано у текстовому редакторі Word (14 кегль шрифту; 1,5 інтервал шрифту; TimesNewRoman; поля: зверху – 2, знизу – 2, зліва – 2, справа – 2; колір шрифту – чорний; нумерація сторінок – зверху в правому боці) та не перевищувати 2 сторінок формату А4.

Учасники, роботи яких пройшли відбірковий етап та стали Фіналістами Конкурсу нагороджуються Дипломами фіналістів Конкурсу. Учасники, які зайняли призові місця нагороджуються Дипломами І - ІІІ ступеня та цінними подарунками.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: (044) 593-97-61 або на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua