Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

З Міжнародним благодійним фондом Гарних справ укладено Меморандум про співпрацю

Деталі

МеморандумМіж Лівобережним київським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Благодійною організацією «Міжнародний благодійний фонд Гарних справ» відбулося підписання Меморандуму про спільну діяльність, метою якого є доступ до правової допомоги вразливих категорій населення, забезпечення доступу до правосуддя, підвищення правової свідомості громадян та проведення спільних заходів у сфері соціальної та правової захищеності громадян.

Міжнародний благодійний фонд Гарних справ існує в Україні понад 13 років та має значний досвід реалізації проектів у Львові, Ніжині, Черкасах, Сумах, Києві, Дніпрі та інших містах України. На даний час Фондом реалізовується освітній проект «Дорога в життя для культури кожної дитини», надається правова допомога вразливим категоріям громадян, організовуються молодіжні антикорупційні проекти.

Президент Фонду Валентина Охрименко розповіла, що їх основним напрямом діяльності є надання комплексної не фінансової допомоги вразливим категоріям населення, таким як особи з інвалідністю, особи, які перебувають у складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщені особи тощо, та підтримки всебічного розвитку дітей і молоді.

Директор Лівобережного центру Леся Бурчак презентувала діяльність Центру та деякі питання, з якими звертаються громадяни, відзначила важливу роль правопросвітницьких заходів в розбудові правової державі та підвищення правової захищеності громадян, окреслила основні сфери майбутньої співпраці з Фондом.

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з київських місцевих центрів:

Лівобережний київський місцевий центр

Адреса: бул-р Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-53-65 
Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2-А
Телефон: 593-97-60
Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua