Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Вітаємо переможця загальноміського правничого брейн-рингу – команду «Демократичний союз»!

Деталі

IMG 2980У межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівці київських центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги організували загальноміський правничий брейн-ринг для учнів старших класів. Загалом, за кубок БПД змагалися 10 команд – представники всіх мікрорайонів столиці.

 

Півфінал цього протистояння проходив в унікальному музейному комплексі – Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця». Під час Брейн-рингу старшокласники відповідали на питання, що стосувалися базових прав людини, історії розвитку правничих думок, основ конституційного ладу України та визначних етапів національного державотворення.

За результатами першого дня змагання, місце у фіналі вибороли 5 команд, які отримали найбільшу кількість балів.

Під час фіналу, який проходив в Міністерстві Юстиції України, голова журі, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Василяка зазначила, що такі правові змагання дають поштовх для формування у молоді нового правового мислення, набуття ними знань про життєво необхідні закони і про вміння використовувати їх у повсякденному житті. Освічена молодь– це та рушійна сила, яка в змозі здійснити перетворення на краще і забезпечити більш справедливе майбутнє нашої держави.

Виконуючи поставленні завдання команди-фіналісти довели свою обізнаність у юриспруденції та неабияку жагу до перемоги. Проте у супер-фінал вийшли лише дві команди – «Літорес» Юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва та «Демократичний союз» ліцею №241.

Як зазначив член журі, перший голова наглядової ради всеукраїнського об’єднання адвокатів, які надають БПД Ігор Свєтлічний: «Це була захоплююча гра. Відеопитання у фіналі виходили за межі шкільної програми «Правознавство» та команди відмінно пройшли цей своєрідний зріз знань. Я відчув гордість за юних знавців у галуззі права!»

Отож, за результатами гри кубок безоплатної вторинної правової допомоги в місті Києві у 2018 році переходить до команди «Демократичний союз».

IMG 2800IMG 2829IMG 2701

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:

Перший київський місцевий центр

Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-53-65 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Другий київський місцевий центр

Адреса: вул. Ділова (Димитрова), 14Б 
Телефон: 287-44-27 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

       

Третій київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 
Телефон: 566-01-19 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Четвертий київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900 
Телефон: 593-97-60 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua