Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

   

Відкриття дистанційного консультаційного пункту на базі Київського міського центру соціально-психологічної допомоги

Деталі

IMG 20180718 114033У відповідності до змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» до суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги була віднесена нова категорія громадян, а саме особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

У зв’язку з необхідністю розширення доступу осіб до отримання безоплатної правової допомоги, участі в Єдиній мережі консультативних пунктів та інформаційно-ресурсних центрів з питань протидії домашньому насильству "Безпечна Дарниця", а також реалізації пілотного проекту «Поліна», який започаткований Національною поліцією для протидії домашньому насильству, Третій київський місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги, відкрив дистанційний консультаційний пункт на базі Київського міського центру соціально-психологічної допомоги. До числа основних завдань Київського міського центру соціально-психологічної допомоги є надання соціально – педагогічних, психологічних, юридичних консультацій та здійснення соціального супроводу сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах; підтримка родин переміщених з тимчасово окупованих територій та зони проведення АТО, а також попередження насильства в сім’ї.

IMG 20180718 115606

У рамках майбутньої співпраці було домовлено, що дистанційний консультативний пункт буде працювати за графіком кожна перша середа місяця, а також була розглянута можливість проведення спільних заходів щодо підвищення правової обізнаності громадян. Крім того, з директором Київського міського центру соціально-психологічної допомоги, Людмилою Крупчинською, були обговорені питання спільної реалізації загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та поширення інформаційних матеріалів щодо даного проекту серед мешканців Київського міського центру соціально-психологічної допомоги.

IMG 20180718 115654

Під час першого дня роботи даного пункту, юристами Третього київського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги було надано консультацію 4 особам, котрі проживають у Київському міському центрі соціально-психологічної допомоги. Основними питаннями, які розглядались під час консультацій, були питання пов’язані із сімейними правовідносинами.

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:

Перший київський місцевий центр

Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-53-65 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Другий київський місцевий центр

Адреса: пр-т Науки, 24/2
Телефон: 068-486-61-33
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

       

Третій київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 
Телефон: 566-01-19 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Четвертий київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900 
Телефон: 593-97-60 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua