Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Відбувся навчальний семінар для юристів Контактного центру Києва

Деталі

СемінарДля працівників КБУ «Контактний центр міста Києва» 1551 відбувся семінар на тему «Право громадян на медичну допомогу», організований та проведений спільно з Лівобережним київським місцевим центром з надання БВПД. Участь у заході взяли директор Лівобережного центру Леся Бурчак та адвокат Олена Гончаренко.

Потреба у проведенні семінару виникла у зв’язку зі збільшенням звернень громадян щодо отримання правової допомоги з питань, пов’язаних з медичним обслуговуванням, диспансерним лікуванням, неякісними послугами лікарів тощо.

Під час семінару Олена Гончаренко поділилась власним досвідом та напрацюваннями у сфері захисту прав пацієнтів на належну медичну допомогу, відшкодування матеріальних та моральних збитків, завданих неякісними медичними послугами.

Леся Бурчак

Леся Бурчак навела приклади практики визнання осіб недієздатними при житті та після смерті, примусовому направленню на лікування та госпіталізації в лікувальний заклад. Особливу увагу слухачів було акцентовано на порядку дій у випадках, коли хворі становлять загрозу для оточення, та правових нормах Закону України «Про психіатричну допомогу».

Під час дискусії обговорювались можливості надання якісної правової допомоги громадянам, які звертаються до місцевих центрів та подальші спільні заходи, направлені на підвищення обізнаності населення про захист прав пацієнтів.

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з київських місцевих центрів або бюро правової допомоги:

Лівобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1

Телефон: 223-10-41

Лівобережне київське бюро правової допомоги

Адреса: бул-р Верховної Ради, 33/1

Телефон: 223-10-39
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Єреванська, 32
Телефон: 593-97-60
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережне київське бюро

Адреса: Печерський узвіз, 5

Точка доступу до правової допомоги

Адреса: вул. Володимирська, 60, аудиторія 155а

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua