Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

   

Відбувся Форум організацій громадського суспільства «Київ – столиця діалогу»

Деталі

ФорумВідбувся Форум організацій громадського суспільства «Київ – столиця діалогу», у якому взяли участь представники громадських організацій, Київської міської ради, Управління патрульної поліції міста Києва, системи безоплатної правової допомоги у місті Києві та інші. Організаторами Форуму виступили Департамент суспільних комунікацій КМДА за участю членів Громадської ради при Печерській РДА, експертів та мешканців району, а головною метою стало налагодження діалогу між владою та громадою задля вирішення актуальних питань.

Захід розпочався в рамках Дискусійного клубу «Забезпечення норм і принципів міжнародного права: рівності і недискримінації для людей з інвалідністю», який організувала громадська організація ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів». Голова Громадської ради Фонду соціального страхування України та одночасно очільник Всеукраїнського парламенту працездатних інвалідів Володимир Петровський окреслив перелік питань з якими найчастіше звертаються інваліди.

Заступник директора Лівобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Роман Мотричук проінформував про діяльність центрів з надання БВПД, розповів про категорії населення, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, акцентував увагу на можливості отримати правову допомогу безпосередньо вдома для людей, які обмежені в можливості пересування.Мотричук

На пасивній ролі державних органів у допомозі особам з інвалідністю, які потребують додаткової уваги, наголосив Сергій Болтівець, доктор наук, професор та голова Всеукраїнського координаційного бюро Міжнародної громадсько-державної програми «Освіта дорослих України».

Другий етап форуму був присвячений обговоренню проблем та механізмів їх вирішення і розпочався з вітального слова Романа Лесюка, директора департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради. Завершували виступом Лідії Занюк, старшого інспектора відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у місті Києві, яка розповіла про реалізацію ініціативи Community Policing діалогу патрульної поліції та громади. Загалом у обговоренні проблем міста та Печерського району безпосередньо прийняли участь всі запрошені у своїх секціях.

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з київських місцевих центрів або бюро правової допомоги:

Лівобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 

Телефон:(050) 037-55-87

Лівобережне київське бюро правової допомоги

Адреса: бул-р Верховної Ради, 33/1

Телефон: (050) 037-55-87
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Єреванська, 32
Телефон: 593-97-60
Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua