Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   
 

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

   

В дитячому садочку відбулась лекція на тему «Право на освіту»

Деталі

Лекція у дитсадкуГоловний спеціаліст Лівобережного київського бюро правової допомоги Марина Ковальчук у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провела лекцію на тему «Право на освіту», яка була організована у дитячому садку № 53. Метою лекції було ознайомити батьків та працівників дитсадочка зі змінами в законодавстві, яке регулює права дітей.

Так, Марина Ковальчук висвітлила питання права на отримання освіти, державні гарантії здобувачам освіти, перелічила пільги передбачені під час отримання освіти. Окрему увагу звернули на право на оздоровлення деяких категорій дітей на пільговій основі, безкоштовний відпочинок в літніх таборах, порядку прийому дітей у перші класи, а також змінам у законодавстві щодо прийому дітей у дошкільні навчальні заклади.

Під час виступу обговорили проблему булінгу в навчальних закладах, роз’яснили види відповідальності за скоєння вказаного адміністративного правопорушення, а також порядок звернення у випадку виявлення цькування своєї дитини.

Відповідаючи на запитання слухачів Марина Ковальчук повідомила про право на застосування податкової соціальної пільги одному з батьків, у яких є двоє та більше дітей. По закінченню лекції всі бажаючі отримали індивідуальні консультації з різних правових питань.

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з київських місцевих центрів:

Лівобережний київський місцевий центр

Адреса: бул-р Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-53-65 
Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2-А
Телефон: 593-97-60
Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua