Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   
 

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

В Дніпровському районному суді міста Києва відбувся правопросвітницький захід «Судові дебати у кримінальному провадженні»

Деталі

IMG 6671Організаторм заходу виступили Головне територіальне управління юстиції у місті Києві та Дніпровський районний суд міста Києва. Співорганізатором - Перший київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Також в заході прийняли участь учні старших класів київських шкіл.

Суддею Бірсою Оксаною Володимирівною була проведена ознайомча екскурсія Дніпровським районним судом міста Києва та ввідна лекція стосовно діяльності суду. Після чого між учнями відбулися судові дебати з двох справ: цивільної та кримінальної. Діти, подивившись завдання на екрані у вигляді мультфільму, розділились на дві групи. Одна група виступала за позивача, інша – за відповідача.

IMG 6727

Науковими радниками в командах виступали начальник відділу правової інформації та консультацій Павло Попович та адвокат Ігор СвєтлічнийВ основу дебатів кримінального провадження була покладена реальна справа.

IMG 6676

 По закінченню судових дебатів Павло Попович навів приклади реальних випадків з практики кримінального права. В свою чергу суддя Оксана Бірса розповіла школярам історичні факти про запровадження мантій та регалій суддів. А директор Першого київського місцевого центру Леся Бурчак провела лекцію про систему безоплатної правової допомоги та роботу Центру, зазначивши, що діти наразі є суб'єктами надання безоплатної правової допомоги.  

IMG 6973

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua