Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

   

У Києві відбувся дитячий проект "Місто Професій"

Деталі

Місто професій5 жовтня у столичному парку імені Тараса Шевченка відбувся наймасштабніший дитячий соціальний профорієнтаційний проект України "Місто Професій", організатором якого виступив Благодійний фонд «Місто Професій» за підтримки Київської міської державної адміністрації.

Метою заходу було дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях. При вході до парку кожна дитина мала змогу отримати дитячий паспорт, потім, на локації, котру відвідувала дитина, проставляли штамп з інформацією про фахи, які зацікавили дитину.

Бреус

Лівобережний та Правобережний київські місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги сформували власну локацію, на якій для дітей представили фах юриста. Маленьким громадянам розповідали, що юристи можуть працювати адвокатами, прокурорами, суддями та іншими, але їх поєднує величезний рівень відповідальності. В руках фахівців-правників долі людей, підприємств і навіть держави. Кожна дитина, крім відмітки в дитячий паспорт, отримала паспорт прав дитини та значок з емблемою безоплатної правової допомоги.

Бреус 2

Дорослих працівники місцевих центрів інформували про функціонування системи безоплатної правової допомоги у місті Києві та Україні, а також надавали консультації з правових питань усім бажаючим.

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з київських місцевих центрів або бюро правової допомоги:

Лівобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 

Телефон: 223-10-41

Лівобережне київське бюро правової допомоги

Адреса: бул-р Верховної Ради, 33/1

Телефон: 223-10-39
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Єреванська, 32
Телефон: 593-97-60
Електронна адреса: 
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua