Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

   

У Києві обговорили напрямки співпраці центрів з надання БВПД та відділів з питань пробації у місті Києві

Деталі

IMG 3764Сьогодні в м. Києві відбулася зустріч керівництва Святошинського районного відділу філії Державної установи "Центр пробації" у м.Києві та Київській області, та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в м. Києві щодо обговорення заходів з реалізації Меморандуму про співпрацю, метою якого є забезпечення реалізації права осіб на безоплатну правову допомогу та підвищення правової обізнаності громадян в реалізації своїх прав.

Михайло Харін, в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в м. Києві, обговорив з Гаврилюк Анною та Ратушною Світланою – відповідно начальником та заступником начальника Святошинського районного відділу філії Державної установи "Центр пробації" у м.Києві та Київській області - спільний план дій щодо реалізації Меморандуму, в якому передбачено не лише проведення спільних заходів, а й моніторинг актуальних питань, з яких звертаються до відділів пробації з метою підготовки відповідних консультацій та запровадження виїзних консультацій у відділах пробації в м. Києві.

IMG 3769

Також було обговорено проведення тренінгів щодо системи безоплатної правової допомоги для фахівців відділів пробації та поширення інформації та/або друкованої продукції про право визначених законодавством категорій осіб на безоплатну вторинну правову допомогу, в тому числі шляхом розміщення відповідної друкованої продукції в приміщеннях відділів пробації.

*Довідково. Пробація – система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого. Метою пробації є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:

Перший київський місцевий центр

Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-53-65 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Другий київський місцевий центр

Адреса: Проспект Науки, 24/2 
Телефон: 524-80-06 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

       

Третій київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 
Телефон: 566-01-19 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Четвертий київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900 
Телефон: 593-97-60 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua