Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

У «Країні зелених дужечок» діти грали та дізнавалися про свої права

Деталі

Загальне фото«Країна зелених дужечок» системи безоплатної правової допомоги – одна з понад 15 локацій, які працювали під час фестивалю «Я маю право!» у Києві. Захід відбувся 2 червня з нагоди Дня захисту дітей. Хлопці та дівчата брали участь в квестах, іграх, дивилися мультики і одночасно дізнавались про свої права та як їх захищати.

«Друзі, щасливу державу можуть побудувати тільки щасливі дорослі. А щасливі дорослі виростають виключно зі щасливих дітей», – привітав гостей та учасників фестивалю Міністр юстиції Павло Петренко.

Захист прав дітей – це пріоритет номер один для системи безоплатної правової допомоги.

«Для того, щоб бути успішним у складному питанні захисту прав дітей, достатньо знати дві речі: які права мають діти та до кого звертатися за захистом. Кожна дитина має право на адвоката за рахунок держави. І всі батьки мають знати про таку можливість та як нею скористатись», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

До місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги минулого року надійшло понад 700 звернень щодо захисту прав дітей. Починаючи з липня 2015 року таких звернень було більше 2 тисяч.

«Розуміючи, наскільки може бути складно говорити з дітьми на правові теми, ми працюємо над тим, щоб з’явились тренінгові програми, які б допомогли в більш простій ігровій формі доносити дітям інформацію про те, які права вони мають і як вони можуть ними скористатися», – розповів Олексій Бонюк.Розмальовки

У «Країні зелених дужечок» діти дізнавалися про права в ігровій формі. Пройшов правничий батл з Премудрим київським мольфаром, під час якого учасники гри називали права людини та відповідали на правничі питання. Під час квесту діти шукали загублений скарб гетьмана Пилипа Орлика, розгадували правничі загадки. «Вирощували» дерево Права. Малеча із задоволенням отримувала «Паспорт прав дитини». Всезнаюча Сова-адвокатеса консультувала маленьких та дорослих гостей фестивалю. Багато запитань було щодо протидії та захисту від булінгу та кібербулінгу.

Гості фестивалю «Я маю право!» мали змогу також відвідати інші цікаві локації. Серед них – Національна дитяча «гаряча» лінія, Подорож до країни права, Подорож навколо світу, Містечко ЮНІСЕФ, Містечко робітничих професій, Імітована церемонія одруження, Open Palace та інші.Премудрий мольфар

«Ми визнаємо зусилля уряду та громадянського суспільства у покращенні розуміння громадянами важливості захисту прав дітей та надання доступу до юридичних послуг щодо забезпечення їх прав», – зазначив керівник Відділу сприяння розвитку демократії та врядування Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні та Білорусі Томас Вайт.

«Для захисту прав дитини надзвичайно важливо, щоб усі відповідальні, а це державні і навчальні установи, громадянське суспільство і кожна особа, мали достатній рівень знань, обізнаності та спроможність до захисту прав дітей», – підкреслила заступник Голови Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Лора Білл.

Розважаючись та відпочиваючи, діти краще дізналися про свої права та як їх захищати. Подорож у «Країну зелених дужечок» виявилася дуже цікавою та корисною.

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з київських місцевих центрів:

Лівобережний київський місцевий центр

Адреса: бул-р Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-56-63
Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2-А
Телефон: 593-97-60
Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua