Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

   

Щодо надання правової допомоги Віктору Януковичу.

Деталі

logo2 серпня 2018 року до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в м. Києві (далі – Регіональний центр) о 10 год. 30 хв. надійшла ухвала Оболонського районного суду м. Києва від 1 серпня 2018 року, якою Регіональному центру доручено призначити адвоката для здійснення захисту Януковича Віктора Федоровича.

 

Регіональним центром, дорученням від 2 серпня 2018 року № 026-0004873 для здійснення захисту Януковича В.Ф. призначений адвокат Рябовол Юрій Петрович. Під час призначення адвоката відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» враховувались спеціалізація адвоката, його поточний рівень навантаження та складність провадження.

Згідно з дорученням, виданим Регіональним центром, адвокат має прибути до Оболонського районного суду для участі у судовому засіданні 16 серпня 2018 року о 10.00 год.

Довідково

Відповідно до статті 17 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечує участь захисника особам, до яких застосовано адміністративне затримання, адміністративний арешт, особам, які затримані за підозрою у вчиненні злочину, особам, до яких як запобіжний захід обрано тримання під вартою, а також при здійсненні досудового розслідування та судового провадження у випадках, коли захисник відповідно до положень Кримінального процесуального кодексу України (далі – КПК) залучається слідчим, прокурором, слідчим суддею чи судом для здійснення захисту за призначенням або проведення окремої процесуальної дії. Постанова/ухвала слідчого, прокурора, слідчого судді чи суду про залучення захисника за призначенням є обов’язковою для виконання.

Згідно з п.1 частини першої статті 49 КПК захисник за призначенням залучається, зокрема, у разі, якщо відповідно до вимог ст. 52 Кодексу участь захисника є обов’язковою, а підозрюваний, обвинувачений не залучив захисника – наприклад у провадженнях щодо неповнолітніх; щодо осіб, відносно яких розглядається питання про застосування примусових заходів медичного характеру; щодо осіб, які внаслідок психічних чи фізичних вад (німі, глухі, сліпі, тощо) не здатні повною мірою реалізувати свої права; щодо осіб, які не володіють мовою, якою ведеться кримінальне провадження; щодо осіб, стосовно яких здійснюється спеціальне досудове розслідування або спеціальне досудове провадження (що має місце у випадку із обвинуваченим Януковичем В.Ф), а також в інших випадках, визначених статтею 52 КПК.

Також Регіональний центр надає правову допомогу засудженим особам на підставі їх звернень.

За номером 0-800-213-103 до Регіонального центру можуть звернутися близькі родичі або члени сім'ї затриманого, якщо їм відома інформація про таке затримання.

Безоплатну вторинну правову допомогу у кримінальних провадженнях надають адвокати, які пройшли конкурс, включені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, та співпрацюють з Регіональним центром на підставі цивільно-правових угод.

Під час надання безоплатної вторинної правової допомоги призначений Регіональним центром адвокат керується кримінальним процесуальним законодавством України, Законами України «Про безоплатну правову допомогу», «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», Правилами адвокатської етики, Стандартами якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі. Регіональний центр не є процесуальною стороною/ учасником процесу відповідно до Кримінального процесуального кодексу та не втручається в адвокатську діяльність.

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua