Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі

   

Пробація - як шанс на виправлення

Деталі

 

Golosiivo TitulЗ метою покращення правової обізнаності неповнолітніх суб’єктів пробації, згідно розпорядження Кабінету Міністрів України, директор Другого київського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Богдан Кушнір проводив ряд зустрічей з представниками районних Секторів пробації.

Розуміючи, що пробація для багатьох неповнолітніх осіб, що мають проблеми з законом - це шанс на виправлення, реабілітацію, соціалізацію у суспільстві, повернення до нормального життя, мотивування їх на отримання освіти, професії, досягнення успіху - розширюється співпраця з районними Секторами пробації та Національною поліцією України.

Так, проведено зустрічі з представниками Голосіївської пробації, під час якох здійснена правопросвітницька робота серед осіб, які стоять на обліку.

Golosiivo 2

Також, проведено нараду щодо спільних заходів для підвищення правообізнаності громадян з Центром ювенальної пробації, спільно з Голосіївським управлінням поліції ГУНП у м. Києві.

Golosiivo

Підсумковим заходом стала спільна участь директора Другого центру, Голосіївської пробації та АО "Клочков та партнери" у турнірі з "брейн-рингу" серед студентів-правників, що проходив в рамках Всеукраїнського тижня права.

 

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua