Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

   

Представники Міністерства Юстиції Казахстану ознайомилися з роботою київських центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

IMG 3758Перебуваючи в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві, правники з Казахстану поспілкувалися з працівниками центру та дізналися про становлення та розвиток системи БПД.

 

В.о. директора Регіонального центру Михайло Харін розповів про особливості щоденної роботи чергової часини центру, яка цілодобово приймає повідомлення про затримання осіб та залучає адвокатів для надання безоплатної правової допомоги, говорив про категорії громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу та акцентував увагу колег на повноваженнях регіонального і місцевих центрів.

IMG 3730

Гостей особливо цікавило питання надання безоплатної правової допомоги в кримінальних справах, так як 90% всіх справ у Казахстані- це саме кримінальні справи.

Відповідаючи на запитання, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надання Микола Личик ознайомив гостей з механізмом прийому звернень про затримання осіб та процедурою залучення адвоката. Він також акцентував увагу на стандартах якості надання правової допомоги в кримінальних справах та презентував калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокату.

Адвокат системи БПД Анна Бєжанова, спілкуючись з колегами з Казахстану, розповіла про особливості співпраці адвокатів з Регіональним центром.

IMG 3743

Потому, представники делегації продовжили знайомство з українською системою безоплатної правової допомоги на прикладі діяльності Першого київського місцевого центру з надання БВПД.

IMG 20180704 120926

Так, директор Центру Леся Бурчак разом з адвокатами системи БПД обмінювалися досвідом з іноземними колегами щодо розбудови та удосконалення системи надання безоплатної вторинної правової допомоги в Україні та Республіці Казахстан. Говорили про стандарти якості надання правової допомоги у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі.

IMG 20180704 101918

Адвокат Володимир Кожушко поділився власним досвідом щодо проходження конкурсного відбору у межах залучення адвокатів до надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Директор Четвертого київського місцевого центру з надання БВПД Сергій Бреус акцентував увагу на роботі центрів з різними соціальними групами, зокрема на навчальних заходах. Серед них заняття для людей похилого віку «Університет третього віку», заняття для студентів в рамках проекту «Школа активних громадян». Говорив Сергій Бреус і про доступність безоплатної правової допомоги для людей з інвалідністю.

Крім цього члени делегації поспілкувалися з адвокатами, які працюють у системі безоплатної правової допомоги та отримали відповіді на численні запитання щодо взаємодії адвокатів із центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

IMG 20180704 111627

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:

Перший київський місцевий центр

Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-53-65 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Другий київський місцевий центр

Адреса: пр-т Науки, 24/2
Телефон: 068-486-61-33
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

       

Третій київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 
Телефон: 566-01-19 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Четвертий київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900 
Телефон: 593-97-60 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua