Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Правничий квест - цікаво і корисно

Деталі

zahid questЗ нагоди Всеукраїнського тижня права Третім київським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено правничий квест зі школярами.

Захід проходив за підтримки партнерів Третього центру – Дарницького районного відділу з питань пробації філії державної установи «Центр пробації» у місті Києві та Київській області та Центру сім’ї Дарницького району. Участь у квесті взяли учні 8-9 класів спеціалізованої школи № 12.

Під час квесту діти продемонстрували добрі знання в сфері своїх прав та обов’язків, а також чималу обізнаність щодо загальноправових понять. Школярі із великим задоволенням сприймали та виконували завдання, які були підготовлені для них, визначали права та обов’язки різних вікових категорій тощо.

zahid quest2

Захід пройшов у веселій, дружній та невимушеній атмосфері. Переможці правничого квесту були нагороджені «Свідоцтвом ерудита» та «Подяками».

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua