Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

Підписано Меморандум про спільну діяльність між Першим київським місцевим центром та Центром у справах сім’ї та жінок Деснянського району міста Києва

Деталі

Centr CentrПро налагодження співпраці домовились під час зустрічі у Першому київському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги директор Центру Бурчак Леся та директор Центру у справах сім’ї та жінок Деснянського району міста Києва Бачек Тетяна.

Пані Тетяна розповіла про основні напрямки діяльності Центру у справах сім’ї та жінок: вивчення, узагальнення та поширення передового власного та світового досвіду становлення сім’ї; пропаганда сімейних цінностей та поширення психологічної освіти; безкоштовні консультації для осіб, що потребують допомоги; підтримка ініціатив, спрямованих на формування ґендерної культури, подолання ґендерних стереотипів щодо ролі жінки та чоловіка у суспільстві; просвітницька робота з питань ліквідації всіх форм дискримінації за ознакою статі.

В процесі зустрічі були обговорені актуальні правові проблеми: об’єднання зусиль Центру БВПД та Центру у справах сім’ї та жінок; ліквідації всіх форм дискримінації за ознакою статі, безкоштовні юридичні консультації для осіб, що потребують допомоги. Підсумком зустрічі стало підписання Меморандуму про спільну діяльність між Першим київським місцевим центром з надання БВПД та Центром у справах сім’ї та жінок Деснянського району міста Києва.

site full

Метою співпраці є проведення комплексу заходів правової освіти населення, спрямованих на підвищення правової свідомості громадян стосовно гендерної рівностіліквідації всіх форм дискримінації за ознакою статі, сприяння розширенню і поширенню досвіду у сфері соціальної та правової захищеності жінок, захисту конституційних прав, свобод та інтересів громадян.

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua