Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   
 

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

   

Підписано Договір про співпрацю з юридичної клінікою «Defendo»

Деталі

P81123 101443Третій київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги підписав договір про співпрацю з юридичної клінікою «Defendo» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім.. Ігоря Сікорського».

Під час зустрічі з керівником юридичної клініки, Бежевець Аллою Михайлівною,  старшим викладачем кафедри інформаційного права та права інтелектуальної власності, начальником юридичного управління НТУУ «КПІ», були обговорені основні умови співпраці між Центром та Клінікою, визначено коло питань щодо яких можливо перенаправлення та порядок перенаправлення клієнтів Центру до Клініки. Крім того, було домовлено про долучення студентів юридичної клініки до проведення спільних заходів.

IMG 4661

Також, під час зустрічі були обговорені питання об’єднання зусиль щодо поширення інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!», проте особлива увага була приділена темі попередження домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Головний спеціаліст відділу правової інформації та консультацій, Олександр Міщенко розповів про функціонування офісу «Сімейних радників» на базі Третього київського місцевого центру з надання БВПД.

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua