Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   
 

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

   

Оголошується конкурс студентських та курсантських есе на тему: «Роль громадянського суспільства та держави у механізмі забезпечення людей безоплатною правовою допомогою»

Деталі

Конкурс есе 2019В рамках реалізації національного правопросвітницького проекту «Я маю право!» Правобережний київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оголошує про початок конкурсу студентських та курсантських есе на тему: «Роль громадянського суспільства та держави у механізмі забезпечення людей безоплатною правовою допомогою», який направлений на підвищення правової свідомості, культури та освіченості молоді.

До участі у конкурсі запрошуються студенти та курсанти вищих навчальних закладів міста Києва, яким необхідно до 22 травня 2019 року включно надіслати заявку на участь за наступним посиланням https://forms.gle/GDcXfspxRz8cNYTQ8 та файл з текстом есе на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Есе повинно складатися з наступних елементів:

1) Назва есе;

2) Прізвище та ім’я автора;

3) Навчальний заклад автора;

4) Текст есе.

Конкурсна робота повинна бути виконана у текстовому редакторі Word (14 кегль шрифту; 1,5 інтервал шрифту; Times New Roman; поля: зверху – 2, знизу – 2, зліва – 2, справа – 2; колір шрифту – чорний; нумерація сторінок – зверху в правому боці).

Обсяг есе не має перевищувати 2 сторінок формату А4.

Всі учасники, роботи яких пройшли відбірковий етап, будуть нагороджені сертифікатами учасників конкурсу. Учасники, які зайняли призові місця, нагороджуються дипломами І-ІІІ ступенів та цінними подарунками. 

Для отримання додаткової інформації звертайтесь за телелефоном: (044) 593-97-61 або на електронну пошту Правобережного київського місцевого центру: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua