Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Обмін досвідом фахівців системи безоплатної правової допомоги

Деталі

346547437657865З метою обміну досвідом та прикладами кращих практик в наданні безоплатної правової допомоги, за сприяння Регіонального центру з надання БВПД у місті Києві, 9 листопада 2018 року команда Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги завітала до Другого київського місцевого центру. Здійснення таких зустрічей сприяє створенню ефективної системи управління правовими знаннями та розвитку людського потенціалу правничої спільноти.

Робоча зустріч з фахівців місцевих центрів стала вдалим початком знайомства та сприяла позитивному обміну досвідом. Працівники Другого київського місцевого центру розповіли про порядок організації роботи у їх відділах та мали змогу дізнатися, як це відбувається у колег на Тернопільщині.

Директор Другого місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Богдан Кушнір ознайомив гостей з порядком роботи центру, його структурою, розповів про взаємодію відділів центру, ведення прийому громадян, організацію діловодства  та з успішними справами Центру, відмітивши, що «проведення таких робочих зустрічей дає змогу ділитися позитивним досвідом роботи між регіонами та покращувати роботу системи безоплатної правової допомоги».

В. о. директора Регіонального центру з надання БВПД у місті Києві Михайло Харін зазначив, що «заходи з обміну досвідом дають можливість з’ясувати спільні проблеми, знаходити та вдосконалювати нові шляхи у пошуку дієвих механізмів вирішення проблемних питань, які виникають під час роботи».

IMG 6407V

 Результатом даної зустрічі стали позитивні та емоційно-насичені враження, активний обмін напрацьованого матеріалу. Велика увага була приділена наступним питанням:

  • з відділом представництва та відділом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатамирозгляд звернень громадян, здійснення представництва інтересів клієнтів у суді; організації роботи мобільних та дистанційних пунктів консультування; збір, аналіз та узагальнення статистичної інформації про надання безоплатної вторинної правової допомоги;організації прийняття та перевірки актів про надання безоплатної вторинної правової допомоги та порядку відшкодування витрат на транспорт в цивільних та адміністративних справах, потерпілим та свідкам в кримінальних провадженнях;
  • з відділом фінансів контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку – окремі моменти ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності, складання фінансової, бюджетної та статистичної звітності;
  • з відділом організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу підготовка довідкових, аналітичних, статистичних звітів, планів діяльності центрів; ведення кадрового діловодства та зберігання трудових книжок; організація надання безоплатної вторинної правової допомоги суб’єктам права на неї, визначеним у пунктах 3-7 частини першої статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу»; доцільність внесення змін до нормативно-правових актів, що в свою чергу, дозволять здійснювати правову освіту в регіонах на якісно новому рівні та з урахуванням потреб територіальних громад; дотримання норм трудового законодавства.
   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua