Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

   

Обговорення правового захисту соціально вразливих категорій населення

Деталі

Круглий стілЗа ініціативи громадської організації «Міжнародний благодійний фонд гарних справ» відбувся круглий стіл на тему «Правовий захист соціально вразливих категорій населення». В заході взяли участь директор Лівобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Леся Бурчак, представники Центру публічної комунікації та інформації, адвокати, освітяни, представники громадських організацій та батьки дітей, які мають інвалідність.

Директор Лівобережного центру Леся Бурчак презентувала діяльність центрів з надання БВПД та досвід роботи з вразливими категоріями населення, зокрема з особами, які мають вади зору чи слуху, а також напрямки правопросвітництва щодо запобігання порушенню прав осіб з інвалідністю та їх дискримінації.

Окремо Леся Бурчак зупинилась на правових засадах надання БВПД дітям та особам з інвалідністю, виразила сподівання на подальшу плідну співпрацю громадських організацій, які займаються допомогою вразливим категоріям населення, а також адвокатури, Міністерства освіти і науки України та системи БПД.

Леся БурчакЗаступник директора Центру публічної комунікації та інформації Олексій Коваленко розповів про діяльність Центру, моніторинг потреб та проблем вразливих категорій населення для подальшого їх врахування при прийнятті рішень в об’єднаних територіальних громадах.

Організатор соціального проекту «Особливі» Вікторія Панасюк презентувала практичні кейси по забезпеченню прав дітей по таким напрямкам як інклюзія, реабілітація, оздоровлення, отримання ТЗР, доступність осіб з інвалідністю. Як мати дитини з інвалідністю Вікторія Панасюк поділилась власним практичним досвідом захисту та реалізації прав свого сина Єгора, розповіла про допомогу держави та громадських і комерційних організацій.

Доктор філософських наук з політології, адвокат Марія Левченко розповіла про механізми захисту прав людини в Україні, закцентувавши увагу на реалізації Україною норм задекларованих в «Конвенції про захист прав осіб з інвалідністю».

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з київських місцевих центрів або бюро правової допомоги:

Лівобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 

Телефон:566-01-19

Лівобережне київське бюро правової допомоги

Адреса: бул-р Верховної Ради, 33/1

Телефон: 292-53-65, 292-56-63 
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Єреванська, 32
Телефон: 593-97-60
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua