Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Малолітню киянку намагалися позбавити права користуватися житлом найближчі родичі

Деталі

homeДідусь та бабуся малолітньої дитини подали позов до суду про визнання своєї онучки такою, що втратила право на користування їхньою квартирою. Про це повідомила громадянка К., яка звернулася за правовою допомогою до Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги.


Клієнтка пояснила, що її дитина зареєстрована за адресою проживання чоловіка, однак, з часу народження дочка жодного дня не проживала за місцем реєстрації, у зв’язку з цим батьки чоловіка подали позов про усунення перешкод в користуванні квартирою шляхом визнання малолітньої особи такою, що втратила право користування нею.

Адвокат Лілія Лукацька, яка діяла за дорученням Центру, зі слів клієнтки дізналася, що батьки чоловіка постійно звинувачували подружжя у вживанні наркотиків, погрожували позбавити їх батьківських прав, тим самим вимагаючи зняти з реєстрації дитину. Громадянка К. не мала можливості зареєструвати дочку за своєю адресою, так як проживає у комунальній квартирі та здійснює догляд не лише за дитиною, а й за хворою мамою.

Справа слухалась півтора року. Адвокат неодноразово проводила консультації з клієнтом та здійснювала представництво у Солом’янському районному суді міста Києва, де, керуючись Ст. 156 Житлового Кодексу України, вдалось довести факт, що саме батьки чоловіка чинять перешкоди для проживання малолітньої дитини.

Отож, взявши до відома аргументи обох сторін конфлікту, Солом’янський районний суд міста Києва відмовив у задоволенні позову про визнання малолітньої особи (клієнтки Центру), що втратила право користування квартирою.

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:

Перший київський місцевий центр

Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-53-65 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Другий київський місцевий центр

Адреса: вул. Ділова (Димитрова), 14Б 
Телефон: 287-44-27 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

       

Третій київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 
Телефон: 566-01-19 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Четвертий київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900 
Телефон: 593-97-60 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua