Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

   

Лекція «Органи влади в Україні, їх функції та повноваження. До кого звертатись щоб реалізувати або захистити свої права?»

Деталі

IMG 05786 грудня 2017 року в актовому залі Деснянської РДА спеціалісти Першого київського місцевого центру з надання БВПД провели лекцію «Органи влади в Україні, їх функції та повноваження. До кого звертатись щоб реалізувати або захистити свої права?». Лекцію відвідали представники громади, мешканці Деснянського району та студенти вищих навчальних закладів.


У вступному слові директор Першого київського місцевого центру з надання БВПД Леся Бурчак розповіла про діяльність місцевих центрів по наданню первинної та вторинної правової допомоги громадянам. Крім цього присутні дізнались про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!».

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в місті Києві Оксана Василяка, в свою чргу, проінформувала про роботу Регіонального центру по захисту прав затриманих у кримінальних та адміністративних справах.

Потому доктор наук з державного управління, професор кафедри теорії та практики управління НТУУ Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського Ольга Іваницька розповіла присутнім про Три гілки влади в Україні та про суб'єкти владних повноважень, їх функції, підпорядкованість та повноваження.

Крім цього начальник відділу правової інформації та консультацій Першого київського місцевого центру з надання БВПД, адвокат Павло Попович говорив про існуючі в Україні судові та правоохоронні органи, сферу їх діяльності, взаємодію між собою та іншими державними та недержавними установами та про вплив їх діяльності на реалізацію прав громадян.

Після лекції доповідачі поділились з присутніми практичним досвідом роботи по захисту та відновленню прав громадян і відповіли на численні запитання.

Всі, хто відвідали правопросвітницький захід, отримали інформаційні буклети на різноманітну правову тематику.

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:

Перший київський місцевий центр

Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-53-65 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Другий київський місцевий центр

Адреса: вул. Ділова (Димитрова), 14Б 
Телефон: 287-44-27 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

       

Третій київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 
Телефон: 566-01-19 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Четвертий київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900 
Телефон: 593-97-60 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua