Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

   

«Країна зелених дужечок» розповіла про права дітей та надала правові консультації їх батькам

Деталі

IMG 3415«Знайте свої права, користуйтеся ними! А якщо ви їх не знаєте, то звертайтеся до системи безоплатної правової допомоги і ми обов’язково допоможемо вам реалізувати свої права», - закликав директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк, звертаючись до гостей та учасників фестивалю «Я МАЮ ПРАВО!».

 

Крім цього він наголосив, що 1 січня 2018 року відбулася знакова подія – кожна дитина отримала право на безоплатну вторинну правову допомогу. Отож, захист прав дітей в пріоритеті системи безоплатної правової допомоги.

Загалом фестиваль «Я МАЮ ПРАВО!» зібрав учасників небайдужих до виховання підростаючого покоління українців. Серед них – Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Програма USAID «Нове правосуддя», Координаційний центр з надання правової допомоги, Головне територіальне управління юстиції у місті Києві, Патрульна поліція, поліція превенції, Університет юних правознавців КНУ ім. Т. Шевченка та багато інших.

Вітали дітей та їхніх батьків з Міжнароднім днем захисту дітей Міністр юстиції Павло Петренко, директор місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі та Молдові Сьюзан Фрітц, голова Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джована Барберіс, Народний депутат Ірина Луценко та начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві Станіслав Куценко.

Локація системи безоплатної правової допомоги «Країна зелених дужечок» навчала та розважали дітлахів та їхніх батьків. Тут малечі розповідали про їхні права та обов'язки, зазначивши, що права людини закінчуються там, де починаються права іншої людини. Отож, потрібно жити і поважати один одного, не ображати менших і слабших.

Під час рухливих ігор та казкової вікторини діти отримали не лише приємні емоції, а й нові знання. В той час їхні батьки зверталися за правовими консультаціями до фахівців київських центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Надзвичайно актуальною і пізнавальною для дітей була бесіда з директором КЦ Олексієм Бонюком на тему булінгу. Під час якої директор Координаційного центру наголосив, що для виходу зі складних життєвих ситуацій потрібно використовувати право, а не інші форми вирішення своїх проблем. У жвавій бесіді з дітьми Олексій Петрович відповідав на запитання, які стосувалися проблеми примусового залучення школярів та студентів до релігійного та політичного життя в навчальних закладах. Також, цього дня, він нагородив грамотами та кубком безоплатної правової допомоги переможців загальноміського правничого брейн-рингу – команду «Демократичний союз» фізико математичного ліцею №241.

Загалом, розважаючись та відпочиваючи з фахівцями київських центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, діти краще дізналися про свої права, про те, яким чином вимагати їх дотримувати і як їх захистити.

IMG 3028IMG 3392IMG 3074

Довідково:
Фестиваль «Я МАЮ ПРАВО!» організований Міністерством юстиції України спільно з Київською міською державною адміністрацією, Координаційним центром з надання правової допомоги, Головним територіальним управлінням юстиції у м. Києві та Київським палацом дітей та юнацтва.
Захід відбувся за підтримки американського народу, наданої через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:

Перший київський місцевий центр

Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-53-65 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Другий київський місцевий центр

Адреса: вул. Ділова (Димитрова), 14Б 
Телефон: 287-44-27 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

       

Третій київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 
Телефон: 566-01-19 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Четвертий київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900 
Телефон: 593-97-60 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua