Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   
 

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

Консультування засуджених в Державній установі "Київський слідчий ізолятор"

Деталі
photo5233533022043744897.jpg

21 березня фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві, в рамках реалізації Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України, Державною установою "Центр пробації" та Координаційним центром з надання правової допомоги консультували засуджених в Державній установі "Київський слідчий ізолятор". 

 

 

 

Під час роботи консультативного пункту, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової Володимир Колісник розповів особам, які відбувають покарання, про можливість отримання правових консультацій та алгоритм подачі звернень до Регіонального та Київських місцевих центрів.

Начальником відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Миколою Личиком, проінформовано присутніх про роботу Лівобережного та Правобережного київських місцевих центрів з надання безплатної вторинної правової допомоги та роз’яснено з якими питаннями засуджені мають право звертатись до них.

Окрема увага була зосереджена на процедурі виборів, облаштуванні виборчих дільниць, уточнення списків виборців, заповненню бюлетенів, кримінальній відповідальності у разі погроз, обману, підкупу чи будь-яких інших дій, які перешкоджають вільному формуванню та вільному виявленню волі виборця та інше.

Нагадуємо, що консультативний пункт на базі Київського СІЗО функціонує на постійній основі, консультування проходять кожний третій четвер місяця.

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua