Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Історія з практики успішного захисту адвоката Сергія Сахнюка

Деталі

Сергій СахнюкСуд визнав невинуватим у пред`явленому обвинуваченні та виправдав у зв’язку з недоведеністю вини у вчиненні кримінального правопорушення, а також у зв’язку з недоведеністю його вчинення - такий результат успішного здійснення захисту прав клієнта адвокатом системи безоплатної правової допомоги Сергієм Сахнюком.

Органом досудового розслідування громадянин С. обвинувачувся у тому, що він, з метою покращення свого матеріального становища, нібито вирішив таємно викрасти поліетиленовий пакет з майном, яке належало потерпілому, вважаючи, що за його діями ніхто з оточуючих не спостерігає. Потерпілий помітив, як С. намагався втекти з місця вчинення злочину та спочатку почав кричати, вимагаючи повернути пакет, а тоді наздогнав обвинуваченого з метою припинення його протиправних дій. В цей час громадянин С. повалив потерпілого на землю та декілька разів наніс йому удари в область потилиці.

Після вчинення вищевказаних дій громадянин С. намагався зникнути, однак усвідомлюючи, що потерпілий почав переслідувати його, дістав пістолет та, нехтуючи елементарними правилами поведінки з мотивів явної неповаги до суспільства, почав здійснювати постріли в сторону потерпілого.

Дії громадянина С. органи досудового розслідування кваліфікували як закінчений замах на відкрите викрадення чужого майна (грабіж), ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 186 КК України, та грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалась особливою зухвалістю (хуліганство), вчинене із застосуванням іншого предмету, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень, ч. 4 ст. 296 КК України.

«Стороною захисту були знайдені свідки, які підтвердили непричетність обвинуваченого до вчинення злочинів. Окрім того, під час допиту свідків з боку обвинувачення захисту вдалося поставити під сумнів участь обвинуваченого у викраденні речей потерпілого і, як наслідок, у судових дебатах переконати суддю у невинуватості клієнта», - зазначив адвокат Сергій Сахнюк.

Оцінюючи в ході судового слідства надані сторонами кримінального провадження докази суд дійшов висновку, що стороною обвинувачення не доведено винуватість обвинуваченого С. у вчиненні злочинів, а відтак обвинувачений підлягає виправданню.

 

З вироком Святошинського районного суду міста Києва 06 серпня 2019 року у справі № 759/8972/18 можливо ознайомитись на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень за посиланням: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/83480486

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з київських місцевих центрів або бюро правової допомоги:

Лівобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 

Телефон: 566-01-19

Лівобережне київське бюро правової допомоги

Адреса: бул-р Верховної Ради, 33/1

Телефон: 292-53-65, 292-56-63 
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Єреванська, 32
Телефон: 593-97-60
Електронна адреса: kyiv4.kyiv@legalaid.kiev.ua

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua