Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

   

Говоримо зі школярами про правові питання

Деталі

IMG 20181212 135252У Всеукраїнський тиждень права учні 10-х та 11 класів Школи І-ІІІ ступенів №1 міста Києва зустрілися та обговорили зі співробітниками та партнерами Першого Київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги цікаві та водночас серйозні правові питання, пов'язані з правами та обов'язками неповнолітніх та їх захистом.

Це і особливості нового законодавства України щодо протидії насильству, і історія голосування Загальної декларації прав людини в ООН у 1948 році, і цінності сучасного світу.   Виступ для дітей підготували та провели директор Центру Леся Бурчак та адвокат тренер-модератор з обміну досідом адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу Ігор Свєтлічний разом з партнером Центру експертом Костянтином Пантелеєм.

IMG 20181212 140706 1

Школярі отримали буклети з правових питань від Першого Київського місцевого центру, дізналися, що до системи БПД за допомогою та захистом можуть звертатися як дорослі, так діти будь-якого віку.

Дякуємо учням Першої школи за увагу та цікавість!

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua