Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   
 

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

Дітей навчали як протидіяти булінгу

Деталі

DSC 5684Нещодавно фахівці Четвертого київського місцевого центру з надання БВПД, спільно з представниками Головного територіального управління юстиції у м. Києві, відвідали Спеціалізовану школу І-ІІ ступеню №12, де поспілкувалися з дітьми щодо шляхів протидії булінгу.

Під час заходу учнів ознайомлювали з видами булінгу, переліком державних органів, які протидіють булінгу, кроків по недопущенню цього в класі, особливостям психологічного портрету булера.

DSC 5551

Додатково, дітей повідомили роботі всеукраїнського контакт-центру системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103, куди можна звернутись у таких випадках, та реалізації Національного правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Також школярі змогли застосувати свої набуті правозахисні знання на практиці. Так, з ними було проведено декілька тренінг-ігор, які мали на меті продемонструвати, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

DSC 5832

Довідково: Цькуваннябулінг (англ.bully — залякувати, цькувати, задирати) — прояв агресії з подальшим залякуванням особистості, знущання та погрози, моральне приниження.

В системі цькування (булінгу) вирізняють три сторони: жертви, нападники та свідки. Вплив цькування відбувається на всі три категорії. Зокрема, українські дослідники вважають, що цькування є зменшеною копією терористичного акту — у ньому є прямі та непрямі жертви, насилля та інформаційний ефект, а його мета — не лише вплив на безпосередню жертву, а й формування відповідних моделей поведінки з боку всієї групи, у тому числі й свідків.

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua