Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

   

Завершився перший етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

Деталі

IMG 20190116 101501Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7  «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» сьогодні, 16 січня, в приміщенні Регіонального центру з надання БВПД у м. Києві проведено перший етап конкурсу з відбору адвокатів.

Детальніше...

«Знайомство з професією юриста»

Деталі

IMG 20181228 132913У Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей №1 Служби у справах дітей і сім’ї Київської міської державної адміністрації відбувся правопросвітницький захід.

Детальніше...

В Дніпровському районному суді міста Києва відбувся правопросвітницький захід «Судові дебати у кримінальному провадженні»

Деталі

IMG 6671Організаторм заходу виступили Головне територіальне управління юстиції у місті Києві та Дніпровський районний суд міста Києва. Співорганізатором - Перший київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Також в заході прийняли участь учні старших класів київських шкіл.

Детальніше...

Захиснику! Знай свої права!

Деталі

Vijskovi title  З нагоди Всеукраїнського тижня права, продовжуючи інформаційну кампанію "Права військовослужбовців", ініційовану в межах проекту "Я МАЮ ПРАВО!" та спрямовану на інформування військовослужбовців та учасників бойових дій про їхні права, директором Другого київського місцевого центру проведено декілька правопросвітницьких заходів у військових частинах.

Детальніше...

У Міжнародному виставковому конгрес-центрі "Український Дім" масштабна правопросвітницька подія: виставка-форум "Правники-суспільству"

Деталі

 

TitleUkrHouse  Під одним дахом зібрались представники Міністерства юстиції України, Безоплатної правової допомоги, Української Фундації Правової Допомоги, з її проектом "Простір "Pro-Bono", адвокати, юристи - з однією метою - в останній день офіційного Всеукраїнського тижня права надати правову допомогу всім тим, хто її потребує, консультуючи гостей та відвідувачів заходу.

Детальніше...

Пробація - як шанс на виправлення

Деталі

 

Golosiivo TitulЗ метою покращення правової обізнаності неповнолітніх суб’єктів пробації, згідно розпорядження Кабінету Міністрів України, директор Другого київського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Богдан Кушнір проводив ряд зустрічей з представниками районних Секторів пробації.

Детальніше...

Поглиблено співпрацю з Державною установою "Київський слідчий ізолятор"

Деталі

IMG c783864953Відбулась зустріч директора Другого київського місцевого центру Богдана Кушніра та керівництва Державної установи «Київський слідчий ізолятор».

Детальніше...

Підведення підсумків діяльності центрів безоплатної вторинної правової допомоги міста Києва за 2018 рік

Деталі

Present13 грудня у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулось урочисте підведення підсумків діяльності центрів безоплатної вторинної правової допомоги міста Києва за 2018 рік, що приурочене до Всеукраїнського тижня права. Під час заходу керівники центрів  представили для партнерів системи здобутки та напрацювання за рік який минає, оскільки довіра та партнерство є одними із основоположних принципів діяльності системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua