Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

   

З Академією адвокатури укладено Меморандум про співпрацю

Деталі

Харін та ВарфоломеєваСтудентство – активна та динамічна спільнота, яка максимально охоче долучається до надання правової допомоги шляхом роботи у юридичних клініках та проходження стажування у центрах надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Чому важливо бути толерантними?

Деталі

Михайло ХарінЩороку 16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності, оскільки цього дня у 1995 році держави-члени ООН ухвалили Декларацію принципів терпимості, у зв’язку з чим в.о. директора Регіонального центру з надання БВПД у місті Києві за підтримки Київської міської спеціалізованої молодіжної бібліотеки "Молода гвардія" розповів школярам що таке толерантність та як бути терпимими. Виховний захід мав на меті показати значимість толерантності під час взаємодії з іншими, навчити розуміти і поважати один одного та удосконалювати вміння толерантного спілкування.

Детальніше...

Відкритий діалог зі студентами на тему державно-правової реформи в Україні

Деталі

Загальне фотоНещодавно, 2 жовтня, задля забезпечення широкого розвитку клінічної юридичної освіти та залучення майбутніх юристів до роботи у системі безоплатної правової допомоги, Регіональний центр з надання БВПД у місті Києві та юридична клініка «Астрея» Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка уклали Меморандум про співпрацю. Михайло Харін, в.о. директора Регіонального центру, у рамках реалізації Меморандуму про співпрацю відвідав студентів-правників перших-третіх курсів Київського університету імені Бориса Грінченка та спілкувався з ними у форматі відкритого діалогу на тему: «Державно-правова реформа: сучасний стан та тенденції розвитку».

Детальніше...

Відкриття виставки образотворчого мистецтва «Моє нове життя»

Деталі

Виставка25 жовтня 2019 року у залі «Капонір» Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» відбулось відкриття виставки образотворчого мистецтва неповнолітніх, які скоїли злочини та перебувають у місцях позбавлення волі. Захід, організований численними партнерами ГО «Союз «Золотий Вік України», відвідала директор Лівобережного київського місцевого центру з надання БВПД Леся Бурчак.

Детальніше...

Зустріч з Громадською організацією «Союз «Золотий Вік України»

Деталі

Робоча зустрічВже декілька років Громадська організація "Союз "Золотий Вік України" тісно співпрацює з Лівобережним київським місцевим центром з надання БВПД. Важливо, що ця співпраця не обмежується наданням правової допомоги засудженим особам, що відбувають покарання у місцях позбавлення волі, також вагому роль відіграє спільна правопросвітницька діяльність.

Детальніше...

Лекція у Бібліотеці імені Олександра Олеся

Деталі

ЛекціяУ Бібліотеці імені Олександра Олеся відбулась правопросвітницька лекція для жителів Дніпровського району, на якій відвідувачі мали змогу дізнатися про доступ до безоплатної правової допомоги у Києві та ознайомитись з ініціативою Міністерства юстиції України «Чесна платіжка».

Детальніше...

Бути юристом цікаво

Деталі

Бурчак та Резніченко«Бути юристом цікаво» - саме на таку тему був проведений урок-лекція для учнів десятого класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №105 директором Лівобережного київського місцевого центру з надання БВПД Лесею Бурчак та заступником начальника відділу правової інформації та консультацій Вікторією Резніченко.

Детальніше...

Лекція до Дня юриста

Деталі

ЗаставкаУ Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова студенти 1-3 курсів факультету політології ознайомились з основними положеннями законодавства, з організаційною структурою системи надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, історією становлення безоплатної правової допомоги в Україні.

Детальніше...

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua