Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   
 

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

   

Київська регіональна конференція з безоплатної правової допомоги

Деталі

Пресконференція16 вересня о 10:00 у приміщенні Українського кризового медіа-центру відбудеться Київська регіональна конференція «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості».

Детальніше...

У Києві відбудеться відкриття Всеукраїнської фотовиставки «Правова допомога поруч»

Деталі

Правова допомога поруч13 вересня 2019 року об 11-00 за підтримки Академії адвокатури України у Києві відбудеться відкриття Всеукраїнської фотовиставки «Правова допомога поруч». Захід приурочений до першої Київської міжнародної конференції «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості», яка проходить 10-12 вересня.

Детальніше...

Продовжуємо налагодження співпраці з уповноваженими органами з питань пробації міста Києва

Деталі

IMG 4623У рамках реалізації Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України, Державною установою "Центр пробації" та Координаційним центром з надання правової допомоги відбулась спільна нарада з керівниками відділів уповноважених органів з питань пробації у Печерському, Голосіївському, Оболонському  районах та секторі ювенальної пробації міста Києва та Регіональним центром щодо налагодження співпраці у сфері надання безоплатної правової допомоги засудженим особам та узгодження графіків роботи дистанційних пунктів доступу до БПД у приміщеннях уповноважених органів з питань пробації.

Детальніше...

Школярі розпочали новий навчальний рік дізнаючись про права дітей

Деталі

Слайд15

Впровадження освіти у сфері прав людини необхідне для формування у дітей навичок та вмінь відстоювати і захищати свої права, тому перший тиждень нового навчального року ми відзначили разом із учнями закладів загальної середньої освіти. Так, фахівці системи БВПД у місті Києві провели тематичні уроки «Я МАЮ ПРАВО!» у гімназії № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов, середній загальноосвітній школі № 69 та у Платформі розвитку НВК № 157. У цікавій інтерактивній формі ми розповіли учням про те, які права гарантуються кожному, як їх реалізувати та захистити у разі порушення.

Детальніше...

У Києві відбудеться міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги

Деталі

KILAC10-12 вересня 2019 року проходитиме перша Київська міжнародна конференція «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості».

Детальніше...

Вітали школярів зі святом Першого дзвоника

Деталі

Загальна з дітьмиСьогодні Україна святкує День знань та свято Першого дзвоника для першокласників. Традиційно цього дня в школах проходять урочисті лінійки з нагоди початку навчального року та проводиться перший святковий урок. З цієї нагоди в.о. директора Регіонального центру Михайло Харін вітав учнів молодших класів Платформи розвитку НВК № 157 та знайомив їх з правами дітей.

Детальніше...

Обговорення вирішення проблемних питань отримання статусу особи, потерпілої від торгівлі людьми

Деталі

IMG 4331Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини. На жаль, постраждалі від торгівлі людьми рідко звертаються за правовою допомогою через деякі бюрократичні перепони. Саме для обговорення проблемних питань очільники центрів з надання БВПД у місті Києві зустрілись із представниками служби у справах дітей та сім’ї Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Детальніше...

Обговорення правового захисту соціально вразливих категорій населення

Деталі

Круглий стілЗа ініціативи громадської організації «Міжнародний благодійний фонд гарних справ» відбувся круглий стіл на тему «Правовий захист соціально вразливих категорій населення». В заході взяли участь директор Лівобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Леся Бурчак, представники Центру публічної комунікації та інформації, адвокати, освітяни, представники громадських організацій та батьки дітей, які мають інвалідність.

Детальніше...

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua