Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Digest banner

   

logo

   

logostat

   

Безоплатна правова допомога

   

Advocats

   

146

   

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

   

Фахівець відділу представництва Першого київського місцевого центру з надання БВПД Оксана Парсеньєва відстояла права неповнолітніх

Деталі

Парсентьева19 грудня 2017 року до Першого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка Н. з питанням стягнення аліментів на утримання двох неповнолітніх дітей 2003 та 2004 років народження. Вона зазначила, що її чоловік уже два роки не проживає з родиною, не бере участі у вихованні дітей та не допомагає матеріально.


22 грудня 2017 року Перший київський місцевий центр з надання БВПД видав наказ про уповноваження працівника відділу представництва №1321-8148-п Оксані Парсентьєвій на надання безоплатної вторинної правової допомоги громадянці Н.

Начальник відділу представництва Центру, провівши першу зустріч з клієнтом, зібрала і вивчила всі необхідні документи, на основі яких підготувала заяву до суду.

11 січня 2018 року громадянка Н. подала до Деснянського районного суду міста Києва заяву про видачу судового наказу про стягнення аліментів на утримання двох неповнолітніх дітей.

16 січня 2018 року Деснянським районним судом міста Києва видано судовий наказ, відповідно до якого стягувати з громадянина Н. аліменти на користь клієнтки Центру для утримання двох неповнолітніх дітей у розмірі 1/3 частки з усіх видів його заробітку (доходу) щомісячно, але не менше 50% прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку, починаючи з дня подачі заяви до суду і до досягнення дітьми повноліття.

На сьогоднішній день судовий наказ знаходиться на примусовому виконанні в Деснянському районному відділі державної виконавчої служби міста Києва.

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:

Перший київський місцевий центр

Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-53-65 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Другий київський місцевий центр

Адреса: вул. Ділова (Димитрова), 14Б 
Телефон: 287-44-27 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

       

Третій київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 
Телефон: 566-01-19 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Четвертий київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900 
Телефон: 593-97-60 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua