Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   
 

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Digest banner

   

logo

   

logostat

   

Безоплатна правова допомога

   

Advocats

   

146

   

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

   

Зустріч з Громадською організацією «Союз «Золотий Вік України»

Деталі

Робоча зустрічВже декілька років Громадська організація "Союз "Золотий Вік України" тісно співпрацює з Лівобережним київським місцевим центром з надання БВПД. Важливо, що ця співпраця не обмежується наданням правової допомоги засудженим особам, що відбувають покарання у місцях позбавлення волі, також вагому роль відіграє спільна правопросвітницька діяльність.

Детальніше...

Лекція у Бібліотеці імені Олександра Олеся

Деталі

ЛекціяУ Бібліотеці імені Олександра Олеся відбулась правопросвітницька лекція для жителів Дніпровського району, на якій відвідувачі мали змогу дізнатися про доступ до безоплатної правової допомоги у Києві та ознайомитись з ініціативою Міністерства юстиції України «Чесна платіжка».

Детальніше...

Бути юристом цікаво

Деталі

Бурчак та Резніченко«Бути юристом цікаво» - саме на таку тему був проведений урок-лекція для учнів десятого класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №105 директором Лівобережного київського місцевого центру з надання БВПД Лесею Бурчак та заступником начальника відділу правової інформації та консультацій Вікторією Резніченко.

Детальніше...

Лекція до Дня юриста

Деталі

ЗаставкаУ Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова студенти 1-3 курсів факультету політології ознайомились з основними положеннями законодавства, з організаційною структурою системи надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, історією становлення безоплатної правової допомоги в Україні.

Детальніше...

У Києві відбувся дитячий проект "Місто Професій"

Деталі

Місто професій5 жовтня у столичному парку імені Тараса Шевченка відбувся наймасштабніший дитячий соціальний профорієнтаційний проект України "Місто Професій", організатором якого виступив Благодійний фонд «Місто Професій» за підтримки Київської міської державної адміністрації.

Детальніше...

Укладено Меморандум про співпрацю з юридичною клінікою «Астрея»

Деталі

IMG 5055Прагнучи забезпечити максимальну ефективність формування нової генерації майбутніх юристів, які забезпечать розвиток України як правової держави, реалізацію принципу верховенства права та захист прав і законних інтересів громадян, а також посилення кадрового потенціалу фахівців для залучення їх до роботи в системі безоплатної правової допомоги у Києві, широкого розвитку клінічної юридичної освіти Регіональний центр з надання БВПД у місті Києві та юридична клініка «Астрея» Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка уклали Меморандум про співпрацю.

Детальніше...

Як працевлаштувати дитину?

Деталі

афіша, КиївЗаконодавством України передбачено, що офіційно працювати можна з 16 років. Але як обирати майбутню професію без розуміння безпосередньої діяльності? Відповідь на це питання знайдено. Вже шість років проект «Місто професій» подорожує Україною та допомагає діткам від 2 до 17 років «зануритись» у професійну діяльність.

Детальніше...

Завершуємо вересень правоосвітніми уроками для молоді

Деталі

УрокУ Києві фахівці центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги присвятили вересень правопросвітництву серед молоді. Упродовж вересня пройшли тематичні правові уроки для учасників освітнього процесу. Завершували останній тиждень першого місяця нового навчального року бесідами про права людини та дитини крізь призму виховання в учнів та студентів навчальних закладів Києва поваги до людської гідності та нетерпимості до насильства.

Детальніше...

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua