Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Digest banner

   

logo

   

logostat

   

Безоплатна правова допомога

   

Advocats

   

146

   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Киянам роз’яснять, як держава допомагає відшкодувати вартість послуги з догляду за дитиною до трьох років

Деталі

Муніципальна няня PNGПравобережний київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Центральною районною бібліотекою імені Євгена Плужника запрошують киян, які цікавляться питаннями практичних аспектів реалізації власних прав та законних інтересів, на правоосвітній семінар з теми: «Відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років: соціальна ініціатива Уряду України».

Детальніше...

Увага! Оголошення про відкриття вакансії!

Деталі

Увага! Вакансія!Правобережний київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги запрошує фахівців долучитися до команди професіоналів та оголошує про відкриття вакансії на посаду головного спеціаліста відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з її надавачами.

Детальніше...

Інтерактивний захід для артеківців

Деталі

Слайд1Команда Лівобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на чолі з його директором Лесею Бурчак та заступником директора Романом Мотричуком відвідали державне підприємство «Міжнародний дитячий центр «Артек», де у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели інтерактивний захід для відпочиваючих.

Детальніше...

Як правильно захистити право на власний комфорт вдома?

Деталі

Слайд1У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» сьогодні у міській спеціалізованій молодіжній бібліотеці "Молода гвардія" в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві Михайло Харін презентував школярам правову консультацію з добросусідства.

Детальніше...

Правопросвітництво – пріоритетний сервіс системи БПД

Деталі

14.05pravo2Якою має бути правопросвітницька стратегія системи безоплатної правової допомоги? Над цим питанням працювали понад 200 учасників I Всеукраїнського форуму «Право&Свідомість», який проходив 14 травня одночасно у п’яти містах України – Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові.

Детальніше...

До уваги адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

treningКоординаційний центр з надання правової допомоги за підтримки організації Democracy Reporting International (DRI) впродовж травня-липня 2019 року планує проведення 5 тренінгів для адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, на тему «Конституційна скарга як національний засіб захисту прав людини».

Детальніше...

Оголошується конкурс студентських та курсантських есе на тему: «Роль громадянського суспільства та держави у механізмі забезпечення людей безоплатною правовою допомогою»

Деталі

Конкурс есе 2019В рамках реалізації національного правопросвітницького проекту «Я маю право!» Правобережний київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оголошує про початок конкурсу студентських та курсантських есе на тему: «Роль громадянського суспільства та держави у механізмі забезпечення людей безоплатною правовою допомогою», який направлений на підвищення правової свідомості, культури та освіченості молоді.

Детальніше...

Відбулась відкрита лекція на тему «Запровадження безоплатної первинної та вторинної правової допомоги в України»

Деталі

Харін та ЧижовДля студентів першого курсу Інституту управління і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулась відкрита лекція на тему «Запровадження безоплатної первинної та вторинної правової допомоги в Україні». Лекторами виступили Михайло Харін, в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві, та Денис Чижов, к.ю.н., асистент кафедри загальноправових дисциплін Інституту управління і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Правові консультації можна отримати жестовою мовою
  2. Адвокат Ярослав Новіков консультує, коли настає відповідальність осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, у разі невиконання умов, встановлених вироком суду
  3. Адвокат Яна Галкіна допомогла жінці отримати обмежувальний припис стосовно кривдника
  4. Фахівці Правобережного київського місцевого центру розкажуть про переваги та недоліки укладання заповітів
  5. Фахівці Правобережного центру навчили студентів наданню правової допомоги постраждалим від домашнього насильства
  6. Інформаційний дайджест системи БПД – березень 2019 року
  7. Щоп’ятниці Правобережний київський місцевий центр надаватиме правову допомогу за попереднім записом
  8. Клієнту скасовано неправомірно нарахований борг за комунальні послуги
  9. Затверджені Правила етичної поведінки працівників системи надання БПД
  10. Про правову допомогу у захисті виборчих прав роз’яснить листівка
   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua