Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Digest banner

   

logo

   

logostat

   

Безоплатна правова допомога

   

Advocats

   

146

   

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

   

Як зарахувати загальний трудовий стаж для призначення пенсії, якщо трудова книжка заповнена з порушеннями?

Деталі

Лілія ЛукацькаПенсіонерка звернулась до Лівобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в місті Києві щодо призначення їй пенсії, надала усі необхідні для цього документи, однак Пенсійний фонд відмовився брати до уваги її трудову книжку при визначенні загального трудового стажу.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – травень 2019 року

Деталі

Digest May 2019 Page 1Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Переглянути випуск

 У випуску – огляд найважливіших новин системи БПД впродовж травня 2019 року. I Всеукраїнський форум «Право&Свідомість», який пройшов одночасно у п’яти містах України – Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові. Перші результати пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» обговорили на круглих столах у Миколаєві та Одесі. Команда Координаційного центру з надання правової допомоги, фахівці системи БПД за підтримки Ради Європи розробили інформаційно-ознайомчий курс «Правнича допомога в Україні». 

Переглянути цей випуск, а також попередні випуски інформаційного дайджесту – у відкритому доступі до перегляду та завантаження на сайті Координаційного центру у розділі «Інформаційний дайджест».

Приємного читання!

Дітям пояснювали особливості набуття права власності на знахідку

Деталі

media share 0 02 04 0ec8b2e1ca36fc3ac92c93ac50b67e2fd8f9e9d2f295e17aaca0fc88222b9346 PictureФахівці Правобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відвідали Міжнародний дитячий центр «Артек», у якому в ігровій формі пояснювали дітям особливості набуття права власності на знахідку.

Детальніше...

У «Країні зелених дужечок» діти грали та дізнавалися про свої права

Деталі

Загальне фото«Країна зелених дужечок» системи безоплатної правової допомоги – одна з понад 15 локацій, які працювали під час фестивалю «Я маю право!» у Києві. Захід відбувся 2 червня з нагоди Дня захисту дітей. Хлопці та дівчата брали участь в квестах, іграх, дивилися мультики і одночасно дізнавались про свої права та як їх захищати.

Детальніше...

З Міжнародним благодійним фондом Гарних справ укладено Меморандум про співпрацю

Деталі

МеморандумМіж Лівобережним київським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Благодійною організацією «Міжнародний благодійний фонд Гарних справ» відбулося підписання Меморандуму про спільну діяльність, метою якого є доступ до правової допомоги вразливих категорій населення, забезпечення доступу до правосуддя, підвищення правової свідомості громадян та проведення спільних заходів у сфері соціальної та правової захищеності громадян.

Детальніше...

У Києві визначили переможців конкурсу есе з прав людини

Деталі

Учасники(1)У столиці визначили трьох переможців конкурсу студентських (курсантських) есе з теми «Роль громадянського суспільства та держави у механізмі забезпечення людей безоплатною правовою допомогою», який направлений на підвищення правової свідомості, культури та освіченості молоді. Конкурс проводився впродовж травня 2019 року серед студентів та курсантів юридичних факультетів вищих навчальних закладів Києва. Усього учасниками конкурсу стали понад два десятка студентів та курсантів, серед яких визначено авторів трьох найкращих есе.

Детальніше...

В дитячому садочку відбулась лекція на тему «Право на освіту»

Деталі

Лекція у дитсадкуГоловний спеціаліст Лівобережного київського бюро правової допомоги Марина Ковальчук у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провела лекцію на тему «Право на освіту», яка була організована у дитячому садку № 53. Метою лекції було ознайомити батьків та працівників дитсадочка зі змінами в законодавстві, яке регулює права дітей.

Детальніше...

Зустріч комунікаційної команди системи БПД – нові ідеї та завдання

Деталі

21.05kom 0Як краще донести людям інформацію про систему безоплатної правової допомоги? Над цим питанням два дні, 20 та 21 травня, працювали комунікатори та інтегратори регіональних і місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Результат – спільне визначення стратегічних рамок роботи та напрацьовані пріоритети інформаційних кампаній, які проводитиме система БПД цього року. Захід відбувся за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Більше статей...

  1. Киянам роз’яснять, як держава допомагає відшкодувати вартість послуги з догляду за дитиною до трьох років
  2. Увага! Оголошення про відкриття вакансії!
  3. Інтерактивний захід для артеківців
  4. Як правильно захистити право на власний комфорт вдома?
  5. Правопросвітництво – пріоритетний сервіс системи БПД
  6. До уваги адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги
  7. Оголошується конкурс студентських та курсантських есе на тему: «Роль громадянського суспільства та держави у механізмі забезпечення людей безоплатною правовою допомогою»
  8. Відбулась відкрита лекція на тему «Запровадження безоплатної первинної та вторинної правової допомоги в України»
  9. Правові консультації можна отримати жестовою мовою
  10. Адвокат Ярослав Новіков консультує, коли настає відповідальність осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, у разі невиконання умов, встановлених вироком суду
   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua