Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Digest banner

   

logo

   

logostat

   

Безоплатна правова допомога

   

Advocats

   

146

   

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

   

У місті Києві обговорили питання організації роботи з постраждалими від домашнього та гендерно-зумовленого насильства

Деталі

IMG 1

Директор Третього київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги прийняв участь у робочій зустрічі «Партнерство заради благополуччя громади: можливості та перспективи співпраці», яка проводилась на базі Центру сім’ї Дарницького району м. Києва. 

Детальніше...

Долучайтеся до ініціативи з підвищення якості надання БПД

Деталі

Join.jpgЗважаючи на те, що забезпечення безоплатної вторинної правової допомоги є пріоритетом діяльності системи БПД, Координаційним центром з надання правової допомоги (далі – Координаційний центр) разом з Національною асоціацією адвокатів України, Українською Гельсінською спілкою з прав людини, Харківською правозахисною групою та Українською фундацією правової допомоги започатковано експертно-правовий аналіз кримінальних проваджень, у яких надається безоплатна правова допомога.

Детальніше...

Третім київським місцевим центром відкрито дистанційний консультаційний пункт у Дарницькому районі міста

Деталі

IMG 5f8682c16e7914af01289275de212518 V24 січня 2019 року на базі Центру сім’ї Дарницького району міста Києва розпочав роботу дистанційний консультаційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Завершено другий етап XI конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

Деталі

LawyerContest5Впродовж двох днів, 21-го та 22-го січня, у місті Києві проходив другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

«Знайомство з професією юриста»

Деталі

IMG 20181228 132913У Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей №1 Служби у справах дітей і сім’ї Київської міської державної адміністрації відбувся правопросвітницький захід.

Детальніше...

Завершився перший етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

Деталі

IMG 20190116 101501Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7  «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» сьогодні, 16 січня, в приміщенні Регіонального центру з надання БВПД у м. Києві проведено перший етап конкурсу з відбору адвокатів.

Детальніше...

В Дніпровському районному суді міста Києва відбувся правопросвітницький захід «Судові дебати у кримінальному провадженні»

Деталі

IMG 6671Організаторм заходу виступили Головне територіальне управління юстиції у місті Києві та Дніпровський районний суд міста Києва. Співорганізатором - Перший київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Також в заході прийняли участь учні старших класів київських шкіл.

Детальніше...

Захиснику! Знай свої права!

Деталі

Vijskovi title  З нагоди Всеукраїнського тижня права, продовжуючи інформаційну кампанію "Права військовослужбовців", ініційовану в межах проекту "Я МАЮ ПРАВО!" та спрямовану на інформування військовослужбовців та учасників бойових дій про їхні права, директором Другого київського місцевого центру проведено декілька правопросвітницьких заходів у військових частинах.

Детальніше...

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua