Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Digest banner

   

logo

   

logostat

   

Безоплатна правова допомога

   

Advocats

   

146

   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Консультування засуджених в Державній установі "Київський слідчий ізолятор"

Деталі
photo5233533022043744897.jpg

21 березня фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві, в рамках реалізації Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України, Державною установою "Центр пробації" та Координаційним центром з надання правової допомоги консультували засуджених в Державній установі "Київський слідчий ізолятор". 

 

 

 

Детальніше...

У системі безоплатної правової допомоги створюється Наглядова рада

Деталі
Рішенням Уряду запроваджується нова форма управління системою безоплатної правової допомоги. Буде створена Наглядова рада Координаційного центру з надання правової допомоги. Такі зміни покликані нівелювати ризики впливу на роботу системи, гарантувати для громадян якісну правову допомогу.

 

 

Детальніше...

П‘ять місцевих центрів спеціалізуватимуться на комплексному вирішенні сімейних та родинних питань

Деталі
П’ять місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у містах Вінниця, Дніпро, Київ, Львів та Суми матимуть спеціалізацію у сфері сімейних та родинних відносин. Новації впроваджуються у межах проекту «Комплексна допомога в сімейних та родинних відносинах».

Детальніше...

Відбулась робоча зустріч з адвокатами, які починають співпрацювати з системою БПД

Деталі

photo543829118553906630521 лютого 2019 року в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві Михайло Харін, спільно з керівниками відділів Регіонального центру провели робочу зустріч з адвокатами, які починають співпрацювати з системою БПД, під час якої розповіли про організацію процесу надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Оголошено конкурс на навчання для громадських радників

Деталі

New Spring Clothing Line minЯкщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви розумієте її проблеми, прагнете змін і готові докладати зусиль на допомогу громаді, запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі і долучитися до команди громадських радників!

Детальніше...

Відбулась зустріч з працівниками та клієнтами Київського міського центру соціально-психологічної допомоги

Деталі

IMG 20190220 104653

Начальник відділу правової інформації та консультацій Третього київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ніна Власенко, в рамках інформаційної компанії «Я маю право обирати!» провела тематичну зустріч з працівниками та клієнтами Київського міського центру соціально-психологічної допомоги.

Детальніше...

Відбулась зустріч з працівниками органу реєстрації актів цивільного стану

Деталі

P90212 135312

Відбулась зустріч з працівниками органу реєстрації актів цивільного стану в рамках заходів підвищення правової обізнаності суб`єктів електронного декларування на базі Відділу реєстрації актів цивільного стану Дарницького районного в м. Києві управління юстиції.

Детальніше...

В Дарницькому районному у м. Києві військовому комісаріаті відбулась лекція щодо можливості приймати участь у виборах за фактичним місцем проживання

Деталі

P90205 113208

На базі Дарницького районного у м. Києві військового комісаріату, в рамках підтримки інформаційної компанії «Я маю право обирати!» відбулась лекція щодо можливості приймати участь у виборах за фактичним місцем проживання.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Відбувся семінар з виборчого права для осіб, що перебувають у місцях виконання покарань
  2. У місті Києві обговорили питання організації роботи з постраждалими від домашнього та гендерно-зумовленого насильства
  3. Долучайтеся до ініціативи з підвищення якості надання БПД
  4. Третім київським місцевим центром відкрито дистанційний консультаційний пункт у Дарницькому районі міста
  5. Завершено другий етап XI конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД
  6. «Знайомство з професією юриста»
  7. Завершився перший етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД
  8. В Дніпровському районному суді міста Києва відбувся правопросвітницький захід «Судові дебати у кримінальному провадженні»
  9. Захиснику! Знай свої права!
  10. У Міжнародному виставковому конгрес-центрі "Український Дім" масштабна правопросвітницька подія: виставка-форум "Правники-суспільству"
   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua