Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   
 

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Digest banner

   

logo

   

logostat

   

Безоплатна правова допомога

   

Advocats

   

146

   

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

   

Обговорили з артеківцями "Чи варто завжди говорити правду?"

Деталі

Діти АртекПродовжуючи нашу добру традицію проведення правопросвітницьких заходів в дитячому оздоровчому таборі «Артек» працівники Лівобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з представниками Координаційного центру з надання правової допомоги, Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві та ГО «Союз «Золотий Вік України» влаштували для дітей дискусію «Чи варто завжди говорити правду?».

Детальніше...

Пошукачів роботи ознайомлювали з порядком доступу державних електронних сервісів

Деталі

media share 0 02 0a 0b3c54cbb2f5eabecc722ee333c454c62522da2bcc4bc86c7baf87b5b13eb0f8 PictureПро особливості легального працевлаштування та ролі державних електронних сервісів у перевірці законності дій роботодавців розповіли фахівці Правобережного київського місцевого центру спільно з працівниками Шевченківської районної філії київського міського центру зайнятості на семінарі для пошукачів роботи.

Детальніше...

Звіт про роботу системи БПД у 2018 році

Деталі

zvitBPD2018 page 0001Публічно звітуємо перед українським народом та усіма партнерами про діяльність системи безоплатної правової допомоги в Україні впродовж 2018 року.

Детальніше...

Завдяки успішному захисту адвоката Руслана Яремчука у суді доведена повна невинуватість клієнта

Деталі

Руслан ЯремчукЗа дорученням Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві адвокат Руслан Яремчук надавав правову допомогу пану «Д», якого обвинувачували у вбивстві пана «К». Пан «Д» тримався під вартою 2 роки до моменту проголошення виправдувального вироку.

Детальніше...

Історія з практики успішного захисту адвоката Сергія Сахнюка

Деталі

Сергій СахнюкСуд визнав невинуватим у пред`явленому обвинуваченні та виправдав у зв’язку з недоведеністю вини у вчиненні кримінального правопорушення, а також у зв’язку з недоведеністю його вчинення - такий результат успішного здійснення захисту прав клієнта адвокатом системи безоплатної правової допомоги Сергієм Сахнюком.

Детальніше...

Налагоджено співпрацю з відділами пробації Шевченківського та Подільського районів

Деталі

Зустріч з пробацієюСьогодні у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві відбулась робоча зустріч в.о. директора Центру Михайла Харіна з представниками філій Державної установи «Центр пробації» у місті Києві та Київській області - Анною Клочковою, начальником Шевченківського районного відділу, та Оксаною Антонюк, заступником начальника Подільського районного відділу.

Детальніше...

Система БПД провела заходи щодо протидії торгівлі людьми в усіх регіонах України

Деталі

ВасилякаУ Всесвітній день протидії торгівлі людьми, що відзначається 30 липня, система надання безоплатної правової допомоги долучилася до Всеукраїнської акції з протидії торгівлі людьми. У цей день фахівці місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у всіх регіонах надавали правові консультації, роздавали роз’яснювальні матеріали. Мета цих заходів – підвищити обізнаність людей про цю проблему, заохотити їх протидіяти цьому злочину.

Детальніше...

Правова дискусія для артеківців «Чи варто служити в армії?»

Деталі

МодераториВже стало традицією проведення працівниками місцевих центрів правопросвітницьких заходів в Дитячому оздоровчому таборі «Артек». Ось і 30 липня фахівці Лівобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з партнерською Громадською організацією «Союз Золотий вік», адвокатом Ігорем Свєтлічним, військовим капеланом Олександром Войтенком, журналістом та громадським діячем Сергієм Котовим провели в Артеку правову дискусію на тему «Чи варто служити в армії?».

Детальніше...

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua