Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Digest banner

   

logo

   

logostat

   

Безоплатна правова допомога

   

Advocats

   

146

   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

Відбулась відкрита лекція на тему «Запровадження безоплатної первинної та вторинної правової допомоги в України»

Деталі

Харін та ЧижовДля студентів першого курсу Інституту управління і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулась відкрита лекція на тему «Запровадження безоплатної первинної та вторинної правової допомоги в Україні». Лекторами виступили Михайло Харін, в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві, та Денис Чижов, к.ю.н., асистент кафедри загальноправових дисциплін Інституту управління і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Детальніше...

Правові консультації можна отримати жестовою мовою

Деталі

Правова допомога особам з вадами слухуЗ листопада минулого року особи з вадами слуху отримали можливість звернутися до контактного центру системи надання безоплатної правової допомоги номером 0 800 213 103 та отримати консультації та роз’яснення з правових питань. Для цього потрібно встановити на планшеті спеціальний додаток – перекладач жестової мови ConnectPRO.

Детальніше...

Адвокат Ярослав Новіков консультує, коли настає відповідальність осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, у разі невиконання умов, встановлених вироком суду

Деталі

Ярослав НовіковСектор ювенальної пробації міста Києва подав до суду клопотання про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням на реальну міру покарання у зв'язку із трьома неявками юнака на реєстрацію, нібито, без поважних причин. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві доручив здійснювати захист неповнолітнього клієнта адвокатові Ярославу Новікову.

Детальніше...

Адвокат Яна Галкіна допомогла жінці отримати обмежувальний припис стосовно кривдника

Деталі

Яна ГалкінаДо Лівобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка, яка систематично потерпала від насильства з боку колишнього чоловіка. Жінка вимушена була проживати в квартирі матері, а повнолітній син колишнього подружжя - в селі без належних житлових умов. Єдиним бажанням постраждалої було спокійне життя разом з сином у власній квартирі, але сім’я не була впевнена у своїй безпеці через постійні залякування та переслідування.

Детальніше...

Фахівці Правобережного київського місцевого центру розкажуть про переваги та недоліки укладання заповітів

Деталі

Анонс семінаруПравовий семінар на тему: «Спадкування за заповітом: особливості складення та оформлення» проводитиметься Правобережним київським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Центральною районною бібліотекою імені Євгена Плужника.

Детальніше...

Фахівці Правобережного центру навчили студентів наданню правової допомоги постраждалим від домашнього насильства

Деталі

Працівники Правобережного київського місцевого центру відвідали майбутніх правників Інституту права та суспільних відносин Університету «Україна». Студентів юридичної клініки навчали механізмам протидії домашньому насильству, особливостям спілкування з потерпілими та компетенції державних органів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – березень 2019 року

Деталі

daidzhest 03Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Переглянути випуск

У випуску – огляд найважливіших новин системи БПД впродовж березня 2019 року. Створення Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги. Удосконалення системи БПД. Поглиблення співпраці з Національною асоціацією адвокатів України. Канадський досвід правової допомоги для України. Та ще багато корисної інформації. 

Детальніше...

Щоп’ятниці Правобережний київський місцевий центр надаватиме правову допомогу за попереднім записом

Деталі

px4xrihg387260 400x227З метою забезпечення доступності та підвищення якості надання безоплатної правової допомоги та з урахуванням потреб клієнтів у економії часу на отримання правничих послуг з 1 по 30 квітня 2019 року в пілотному режимі розпочнеться попередня реєстрація (запис) на отримання безоплатної правової допомоги в конкретний період часу по п’ятницям від фахівців відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Правобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
   
DNA 219x116
   
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua