Четвертий київський місцевий центр оголошує про початок прийому робіт на конкурс студентських есе з теми: «Права людини в механізмі розвитку України як демократичної та правової держави»

Деталі

ese

Четвертий київський місцевий центр оголошує про початок прийому робіт на конкурс студентських есе з теми: «Права людини в механізмі розвитку України як демократичної та правової держави», який направлений на підвищення правової свідомості, культури та освіченості молоді.
До участі в Конкурсі запрошуються студенти вищих навчальних закладів м. Києва, яким необхідно до 17 травня 2017 року заповнити онлайн-заявку на участь в конкурсі за наступним посиланням https://goo.gl/forms/f1qV2xw5A3ja9nko2 та надіслати файл з текстом есе на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Есе повинно складатися з наступних елементів:
• Назва есе;
• Прізвище та ім’я автора есе;
• Навчальний заклад автора есе;
• Текст есе.

Есе повинно бути виконано у текстовому редакторі Word (14 кегль шрифту; 1,5 інтервал шрифту; Times New Roman; поля: зверху – 2, знизу – 2, зліва – 2, справа – 2; колір шрифту – чорний; нумерація сторінок – зверху в правому боці). Обсяг есе не повинен перевищувати 2 сторінок формату А4.

Учасники, роботи яких пройшли відбірковий етап та стали Фіналістами Конкурсу нагороджуються Дипломами фіналістів Конкурсу. Учасники, які зайняли призові місця нагороджуються Дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня та цінними подарунками.

За отриманням додаткової інформації звертайтесь за тел. (044) 593-97-60 або на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

banner am

   

career

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua