Фахівці Четвертого київського місцевого центру спільно з працівниками Правобережного об'єднаного управління Пенcійного фонду України м. Києва та Голосіївської служби зайнятості провели для безробітних семінар з теми: «Легальна зайнятість»

Деталі

photo

26 квітня 2017 року фахівці Четвертого київського місцевого центру спільно з працівниками Правобережного об'єднаного управління Пенcійного фонду України м. Києва та Голосіївської служби зайнятості провели для осіб, що перебувають на обліку в центрах зайнятості семінар з теми: «Легальна зайнятість».

Під час заходу присутніх ознайомили з порядком призначення, перерахунку та виплати пенсії, алгоритмом обчислення та сплати страхових внесків, роботою персоніфікованого обліку у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

 

Працівники Правобережного об'єднаного управління Пенcійного фонду України м. Києва звернули увагу на порядок визначення заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії та шляхи уникнення проблем, які можуть при цьому виникнути.

У свою чергу фахівці Четвертого київського місцевого центру розповіли про механізми реалізації конституційного права на безоплатну професійну правничу допомогу, суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу, особливості складання документів правового непроцесуального характеру.

Поряд з цим, учасникам семінару повідомили про можливість доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України, та зокрема до Реєстру речових прав на нерухоме майно, в офісах місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Наприкінці заходу усім присутнім було роздано інформаційно-консультативні матеріали з питань законодавчих вимог до складання та подачі запиту на отримання публічної інформації.

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:

Перший київський місцевий центр

Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-53-65 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Другий київський місцевий центр

Адреса: вул. Ділова (Димитрова), 14Б 
Телефон: 287-44-27 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

       

Третій київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 
Телефон: 566-01-19 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Четвертий київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900 
Телефон: 593-97-60 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

banner am

   

career

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua