Четвертий київський місцевий центр налагоджує співпрацю з київською міською організацією інвалідів «Українське товариство сліпих»

Деталі

20045633 1562257737138982 4862475520818492425 o

19 липня 2017 року фахівці Четвертого київського місцевого центру взяли участь у засіданні правління київської міської організації інвалідів «Українське товариство сліпих», яке проходила в Центральній спеціалізованій бібліотеці для сліпих ім. О. Островського.

Під час заходу обговорювалися актуальні проблеми реалізації прав людей з інвалідністю, зокрема права на належне соціальне забезпечення, питання комунікації з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, шляхів поліпшення доступу незрячих людей до безоплатної правової допомоги.

У свою чергу фахівці Четвертого київського місцевого центру розповіли людям з порушенням зору про становлення та розвиток системи безоплатної правової допомоги; категорій осіб, які мають право на безоплатну первинну та вторинну правову допомогу; практики проведення правопросвітницьких заходів для соціальновразливих груп населення з метою підвищення їх правової спроможності.

Поряд з цим, було досягнуто домовленості про відкриття з серпня місяця 2017 року дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих імені О. Островського (м. Київ, Печерський узвіз, 5), який працюватиме кожного першого понеділка місця з 14.00 до 17.00. 

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:

Перший київський місцевий центр

Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-53-65 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Другий київський місцевий центр

Адреса: вул. Ділова (Димитрова), 14Б 
Телефон: 287-44-27 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

       

Третій київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 
Телефон: 566-01-19 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Четвертий київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900 
Телефон: 593-97-60 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

30 квітня 2017 року фахівці Четвертого київського місцевого центру взяли участь в акції: «Велопатруль невідкладної безоплатної правової допомоги» в Національному комплексі "Експоцентр України" – ВДНГ, з метою підвищення правової свідомості, культури та освіченості населення.

   

banner am

   

career

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua