Cемінар-тренінг для працівників місцевих центрів на тему: «Введення в медіацію для правників»

Деталі

DSC 004029 березня 2017 року у приміщенні Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації (бульв. Праці, 1/1, кім. 317) пройшов семінар-тренінг для працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, адвокатів системи безоплатної вторинної правової допомоги та співробітників державних установ на тему: «Введення в медіацію для правників».


Захід було організовано Першим київським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги із залученням сертифікованих тренерів – медіаторів Українського Центру Медіації Ольги Тютюн та Ольги Антонюк.

 

IMG 2844IMG 2848IMG 2857Слухачами семінару були фахівці відділів представництва, правової інформації та консультацій, організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також фахівець відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги у м. Києві.
Відкриваючи семінар директор Першого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бурчак Л.І. наголосила про важливість порушеного питання та необхідність застосування навичок медіації в роботі.
Тренери - медіатори Ольга Тютюн та Ольга Антонюк розповіли присутнім про поняття «медіація», про основні принципи застосування медіації та в яких випадках і ситуаціях вона недоцільна або неможлива.
Застосовуючи порівняльний аналіз лектори показали різницю між медіацією та переговорами, а також наголосили про важливість розуміння всіма сторонами медіаційного процесу позицій, інтересів та потреб його учасників. Для більш повного розуміння поданої інформації медіатори наводили приклади із своєї адвокатської практики та практики медіації.
Крім того, Тютюн О. та Антонюк О. ознайомили присутніх із законодавчим підґрунтям медіації в правовому полі України та Європейського Союзу.
Під час заходу проводилися практичні вправи та перегляд фільму про застосування медіації.
В ході семінару лектори відповіли на запитання присутніх. У жвавій бесіді здійснювався пошук можливих шляхів вирішення проблем та відбувся обмін практичним досвідом між учасниками.

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:

Перший київський місцевий центр

Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-53-65 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Другий київський місцевий центр

Адреса: вул. Ділова (Димитрова), 14Б 
Телефон: 287-44-27 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

       

Третій київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 
Телефон: 566-01-19 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Четвертий київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900 
Телефон: 593-97-60 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Або на цілодобовій гарячій лінії 0-800-213-103.

   

banner am

   

career

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua