Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Зустріч з Громадською організацією «Союз «Золотий Вік України»

Деталі

Робоча зустрічВже декілька років Громадська організація "Союз "Золотий Вік України" тісно співпрацює з Лівобережним київським місцевим центром з надання БВПД. Важливо, що ця співпраця не обмежується наданням правової допомоги засудженим особам, що відбувають покарання у місцях позбавлення волі, також вагому роль відіграє спільна правопросвітницька діяльність.

Такпредставники ГО приймають активну участь у правопросвітних заходах, організованих Лівобережним центром, а ілюстровані розповіді про складне життя у в’язницях та тяжку долю засудженихрозроблені психологом Яною Баранововою (за сумісництвом головою ГО), позитивно впливають на профілактику вчинення правопорушень.

У свою чергу працівники Лівобережного центру приймають участь у заходах, організованих ГО. 10 жовтня у Лівобережному центрі відбулася чергова робоча зустріч директора Центру Лесі Бурчак та президента ГО "Союз "Золотий Вік України" психолога Яни Баранової. Були обговорені питання поглиблення співпраці Лівобережного центру та ГО стосовно надання первинної та доступу до вторинної правової допомоги засудженим, у тому числі довічно. Яна Баранова розповіла про правові проблеми людей, які роками утримуються без вироку суду у СІЗО та тих, що звільняються з місць позбавлення волі по відбутті покарання.

Бурчак

Фахівцями Центру була надана первинна правова допомога жінці, нещодавно звільненій з виправної колонії, яка проходить соціальну адаптацію за підтримки ГО "Союз "Золотий Вік України". Для фахівців Лівобережного центру уже стало традицією проводити навчання співробітників ГО щодо надання правової допомоги по найбільш поширених питаннях, які виникають у засуджених. Було обговорене стягнення та виплата аліментів на утримання дітейпред’явлення виконавчих листів, оскарження рішень суду та зміна розміру аліментів. Набуті навички працівники ГО будуть застосовувати у спілкуванні з особами, що перебувають в установах виконання покарань, при наданні їм правової допомоги.

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з київських місцевих центрів або бюро правової допомоги:

Лівобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 

Телефон: 223-10-41

Лівобережне київське бюро правової допомоги

Адреса: бул-р Верховної Ради, 33/1

Телефон: 223-10-39
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Єреванська, 32
Телефон: 593-97-60
Електронна адреса:
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua