Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

З Академією адвокатури укладено Меморандум про співпрацю

Деталі

Харін та ВарфоломеєваСтудентство – активна та динамічна спільнота, яка максимально охоче долучається до надання правової допомоги шляхом роботи у юридичних клініках та проходження стажування у центрах надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Академія адвокатури України давній партнер Регіонального центру у напрямку правопросвітництва мешканців столиці. Завдяки Академії в Україні вперше відбулось відкриття фотовиставки «Правова допомога поруч», активну участь під час якого особисто брала ректор Академії Тетяна Вікторівна Варфоломеєва.

Підписання Меморандуму

Сьогодні між Регіональним центром та Академією був укладений Меморандум, який дає змогу партнерам вийти на новий рівень співпраці. Так, у подальшому планується спільне проведення правопросвітницьких заходів, залучення студентів Академії до проходження стажування у Центрі та направлення громадян до Академії для надання їм безоплатної первинної правової допомоги студентами юридичної клініки.

Виступ Харіна

У свою чергу Михайло Харін, в.о. директора Регіонального центру, презентував студентам результати діяльність системи безоплатної правової допомоги з 2011 по 2019 рік та ознайомив з проектами, які наразі впроваджуються системою. Особливо майбутні правники зацікавились інноваційним проектом відновного правосуддя для неповнолітніх, оскільки студенти вважають, що дітям необхідно давати другий шанс задля їхнього ліпшого майбутнього.

Домовленість про співпрацю

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з київських місцевих центрів або бюро правової допомоги:

Лівобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1

Телефон: 223-10-41

Лівобережне київське бюро правової допомоги

Адреса: бул-р Верховної Ради, 33/1

Телефон: 223-10-39
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Єреванська, 32
Телефон: 593-97-60
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережне київське бюро

Адреса: Печерський узвіз, 5

Точка доступу до правової допомоги

Адреса: вул. Володимирська, 60, аудиторія 155а

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua