Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Відкритий діалог зі студентами на тему державно-правової реформи в Україні

Деталі

Загальне фотоНещодавно, 2 жовтня, задля забезпечення широкого розвитку клінічної юридичної освіти та залучення майбутніх юристів до роботи у системі безоплатної правової допомоги, Регіональний центр з надання БВПД у місті Києві та юридична клініка «Астрея» Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка уклали Меморандум про співпрацю. Михайло Харін, в.о. директора Регіонального центру, у рамках реалізації Меморандуму про співпрацю відвідав студентів-правників перших-третіх курсів Київського університету імені Бориса Грінченка та спілкувався з ними у форматі відкритого діалогу на тему: «Державно-правова реформа: сучасний стан та тенденції розвитку».

Так, Михайло Харін привернув увагу студентської спільноти до системи безоплатної правової допомоги як унікальної правозахисної інституції, розповів про історію створення системи, її успіхи та досягнення, інноваційні проекти та заінтересованість Регіонального центру у співпраці зі студентами.

Михайло Харін

«Оскільки ви - майбутні правники, система БПД зацікавлена у молодих та перспективних фахівцях, які прагнуть допомагати людям, що опинились у складних життєвих ситуаціях. Двері Регіонального центру завжди відкриті для молоді, яка прагне отримати практичні навички у сфері надання правової допомоги», - підкреслив Михайло Харін під час спілкування зі студентами, та охоче відповів на запитання студентів та спікерів.

Крім того з правниками спілкувались представники партнерів Університету: адвокати – викладачі, які спеціалізуються на захисті прав біженців та осіб без громадянства, представники Державної кримінально-виконавчої служби України Міністерства юстиції України, Національної школи суддів України, Академії прокуратури України, Університету сучасних знань та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Студенти мали змогу поспілкуватися про реформу та напрямок діяльності органів прокуратури, установ виконання покарань та органів пробації, сучасний стан та тенденції розвитку правничої науки в Україні, а також про правозахисні організації, які надають правову допомогу біженцям та особам без громадянства.

Студентська спільнота

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з київських місцевих центрів або бюро правової допомоги:

Лівобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1

Телефон: 223-10-41

Лівобережне київське бюро правової допомоги

Адреса: бул-р Верховної Ради, 33/1

Телефон: 223-10-39
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Єреванська, 32
Телефон: 593-97-60
Електронна адреса:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua