Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

   

Відкриття виставки образотворчого мистецтва «Моє нове життя»

Деталі

Виставка25 жовтня 2019 року у залі «Капонір» Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» відбулось відкриття виставки образотворчого мистецтва неповнолітніх, які скоїли злочини та перебувають у місцях позбавлення волі. Захід, організований численними партнерами ГО «Союз «Золотий Вік України», відвідала директор Лівобережного київського місцевого центру з надання БВПД Леся Бурчак.

Виставка під назвою «Моє нове життя» мала на меті привернути увагу суспільства до проблем соціалізації та адаптації осіб, які звільнились з місць позбавлення волі. У своїх малюнках засуджені виразили бачення свого майбутнього після звільнення.

Яна Баранова

«Проблема підліткової злочинності гостро стоїть перед українським суспільством та політикумом, бо підлітки у конфлікті з законом теж наші діти – майбутнє нашої Країни», - наголосила Яна Баранова, президент ГО «Союз «Золотий Вік України»

У свою чергу Леся Бурчак розповіла присутнім про напрямки співпраці Лівобережного центру з ГО щодо формування правової свідомості у підростаючого покоління, сприяння утворення громадянського суспільства, створення умов для всебічного розвитку юнаків та дівчат.

Леся Бурчак

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з київських місцевих центрів або бюро правової допомоги:

Лівобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 

Телефон: 223-10-41

Лівобережне київське бюро правової допомоги

Адреса: бул-р Верховної Ради, 33/1

Телефон: 223-10-39
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Єреванська, 32
Телефон: 593-97-60
Електронна адреса:
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua