Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

Урок про сучасні проблеми у сфері прав людини

Деталі

Дев'ятикласникиКиївська міська спеціалізована молодіжна бібліотека "Молода гвардія" давній партнер Регіонального центру з надання БВПД у місті Києві. Спільно ми проводимо активну правопросвітницьку діяльність серед закладів шкільної освіти у Києві. Наразі до Дня прав людини у Бібліотеці проходить виставка літератури про права людини та громадянина, а також на базі Бібліотеки відбувся інтерактивний урок для учнів дев’ятих класів на тему «Сучасні проблеми у сфері прав людини».

Володимир Колісник, начальник відділу організації надання БВПД, розпочав діалог з підлітками з обговорення проекту відновного правосуддя для неповнолітніх та презентував наявні в регіонах України успішні кейси. Дев’ятикласники розділились на дві команди: «за» та «проти» відновного правосуддя. Протягом дискусії всі учасники погодились з основною метою проекту - до неповнолітніх, які оступилися та вчинили правопорушення, мають застосовуватись виховні та реабілітаційні заходи, а не каральні, оскільки кожна людина заслуговує на другий шанс.

Володимир Колісник

Також дітям роз’яснили їх право на безоплатну первинну і вторинну правову допомогу та порядок її отримання. Особливо школярів зацікавила довідково-інформаційна платформа правових консультацій «WikiLegalAid», яка спрямована на підвищення правової свідомості та освіченості населення, де можна знайти необхідну інформацію з актуальних правових питань.

Бібліотека

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з київських місцевих центрів або бюро правової допомоги:

Лівобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1

Телефон: 223-10-41

Лівобережне київське бюро правової допомоги

Адреса: бул-р Верховної Ради, 33/1

Телефон: 223-10-39
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Єреванська, 32
Телефон: 593-97-60
Правобережне київське бюро правової допомоги

Адреса: Печерський узвіз, 5

              вул. Стрітенська, 15

Точка доступу до правової допомоги

Адреса: вул. Володимирська, 60, аудиторія 155а

Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua