Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

   

Укладено Меморандум про співпрацю з юридичною клінікою «Астрея»

Деталі

IMG 5055Прагнучи забезпечити максимальну ефективність формування нової генерації майбутніх юристів, які забезпечать розвиток України як правової держави, реалізацію принципу верховенства права та захист прав і законних інтересів громадян, а також посилення кадрового потенціалу фахівців для залучення їх до роботи в системі безоплатної правової допомоги у Києві, широкого розвитку клінічної юридичної освіти Регіональний центр з надання БВПД у місті Києві та юридична клініка «Астрея» Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка уклали Меморандум про співпрацю.

Метою укладення Меморандуму є організація співпраці, консолідація зусиль і вжиття комплексу заходів, спрямованих на формування спільноти кваліфікованих правників та їх залучення до роботи в системі безоплатної правової допомоги Києва, проведення сумісних розробок і досліджень, підготовка інформаційно-аналітичних матеріалів і пропозицій щодо удосконалення відповідної нормативно-правової бази.

«Цей Меморандум слід розглядати як основу для планування подальших заходів, спрямованих на розвиток взаємодії та співробітництва з нашими партнерами, юридичною клінікою «Астрея», задля створення режиму максимального сприяння та забезпечення відкритості й прозорості у своїй діяльності для усіх сторін-підписантів Меморандуму», - вважає в.о. директора Регіонального центру Михайло Харін.

IMG 5042

Так, керівник юридичної клініки Андрій Чернега завітав разом із студентами-консультантами, для яких заступником директора Регіонального центру Тетяною Городенською було проведено екскурсію приміщенням центру, ознайомлено із порядком роботи чергової частини, прийняття повідомлень про затримання та видачі доручень адвокатам, Методикою перевірки актів.

Також майбутні правники мали змогу поспілкуватись із адвокатами, які залучені до надання БВПД та отримати відповіді на хвилюючі питання. По завершенні заходу усі студенти виявили неабияку зацікавленість у роботі Регіонального центру та у подальшому, у рамках підписаного Меморандуму, будуть залучені Регіональним центром для стажування під час проходження ними виробничої практики.

IMG 4977

*Довідково:

Юридична клініка «АСТРЕЯ» Київського університету імені Бориса Грінченка створена у 2014 році для підвищення рівня практичних знань, умінь і навичок студентів-правників старших курсів та проходження ними навчальної практики. Підготовка фахівців у дусі дотримання й поваги до принципів верховенства права, справедливості і людської гідності, надає можливість майбутнім правникам усвідомити цінність і значення отриманих академічних знань та оволодіти методологією і технікою застосування їх на практиці.

До роботи в клініці залучено 10 найкращих студентів-консультантів та п’ять кураторів, серед яких діючі адвокати та практикуючі юристи. Більшість студентів-консультантів володіють іноземними мовами (англійською, французькою, німецькою).

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з київських місцевих центрів або бюро правової допомоги:

Лівобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 

Телефон: 223-10-41

Лівобережне київське бюро правової допомоги

Адреса: бул-р Верховної Ради, 33/1

Телефон: 223-10-39
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Єреванська, 32
Телефон: 593-97-60
Електронна адреса: 
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua