У Києві відбудеться Міжнародний правничий конкурс імені В.М. Корецького

Деталі

6 та 7 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права на базі приватного вищого навчального закладу «Європейський університет» відбудеться Міжнародний правничий конкурс імені В.М. Корецького, організатором якого є Міністерство юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України та Інститутом держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України. Серед співорганізаторів цього престижного українського правничого конкурсу міжнародного рівня і Другий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.


Правничий конкурс імені В.М. Корецького надає можливість студентам-юристам проявити свої здібності та збагатитися новими знаннями, зокрема у сфері європейського права з прав людини.

Традиційно Конкурс проходить у два тури: письмовий та усний. Письмовий полягає у виконанні завдань на підставі наданої фабули справи. Усний – традиційно проводитиметься під час Всеукраїнського тижня права та передбачає участь переможців письмового туру у судових дебатах перед кваліфікованим журі. Дебати проводяться у формі модельного судового засідання Європейського суду з прав людини, в якому команди представляють заявника та Уряд.

Члени журі визначатимуть та урочисто нагороджуватимуть переможців Конкурсу дипломами I, II та III ступенів, а також переможців командної першості в номінації «Краща письмова робота» і в особистій першості в номінації «Кращий оратор».

   

banner am

   

career

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua