Проведення безкоштовного тренінгу «Земельна просвіта» для юристів системи БПД, ОМС, ОТГ, землевпорядників та реєстраторів

Деталі

Zemelne22 та 23 листопада в місті Києві, в рамках співпраці зі Світовим банком, пройдуть тренінги на тему «Земельна просвіта» для юристів системи безоплатної правової допомоги, органів місцевого самоврядування, об’єднань територіальних громад, землевпорядників та реєстраторів.

Тренінг для юристів системи безоплатної правової допомоги, які надають первинну правову допомогу та інших практикуючих юристів відбудеться 22 листопада. Реєстрація за посиланням: 

https://docs.google.com/forms/d/1sq8ENUztYs4dAl-Gqh57_Vd_tnwBoU5GcjsmhyjP1zw

zemlya

Тренінг для юристів органів місцевого самоврядування, об’єднань територіальних громад, землевпорядників та реєстраторів відбудеться 23 листопада. Реєстрація за посиланням: 

https://docs.google.com/forms/d/1uShaII419vPdWpnKi5loKxiXnJIMw1oCgky40VOGW7c

Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори покриватимуть транспортні витрати та витрати, пов'язані із харчуванням на час проведення тренінгу. За результатами навчання учасники отримають сертифікат.

   

banner am

   

career

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua