Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   

Проблемні питання захисту прав внутрішньо переміщених осіб

Деталі

Робоча зустрічБлагодійний фонд «Право на захист» та київські місцеві центри з надання БВПД – давні партнери. Спільно з Фондом центри надають правову допомогу шукачам притулку, біженцям, особам без громадянства і без документів, внутрішньо переміщеним особам та постраждалим внаслідок конфлікту.

В робочій зустрічі на тему «Проблемні питання захисту прав внутрішньо переміщених осіб» взяли участь представники київських місцевих центрів з надання БВПД та юристи Фонду.

Зустріч розпочалась з виступу керівника київського регіонального офісу БФ «Право на захист» Дар’ї Лисенко, яка розповіла про законодавчі новели та проблеми в правозастосуванні пенсійного законодавства, виконанні рішень ЄСПЛ, перетину кордону з окупованими територіями внутрішньо переміщеними особами.

Леся бурчак

Директор Лівобережного центру Леся Бурчак в своєму виступі розкрила питання захисту прав внутрішньо переміщених осіб, інформувала про проблеми представництва інтересів ВПО у галузі земельних правовідносин та детально роз’яснила етапи процедури отримання права власності на земельні ділянки.

Завершилась робоча зустріч обміном досвіду у сфері судового захисту прав та інтересів ВПО в різних категоріях справ та під час виконання судових рішень.

Юристи фонду 222

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з київських місцевих центрів або бюро правової допомоги:

Лівобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1

Телефон: 223-10-41

Лівобережне київське бюро правової допомоги

Адреса: бул-р Верховної Ради, 33/1

Телефон: 223-10-39
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Єреванська, 32
Телефон: 593-97-60
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережне київське бюро

Адреса: Печерський узвіз, 5

Точка доступу до правової допомоги

Адреса: вул. Володимирська, 60, аудиторія 155а

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua