Підписано Меморандум про спільну діяльність між Першим київським місцевим центром та Центром у справах сім’ї та жінок Деснянського району міста Києва

Деталі

Centr CentrПро налагодження співпраці домовились під час зустрічі у Першому київському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги директор Центру Бурчак Леся та директор Центру у справах сім’ї та жінок Деснянського району міста Києва Бачек Тетяна.

Пані Тетяна розповіла про основні напрямки діяльності Центру у справах сім’ї та жінок: вивчення, узагальнення та поширення передового власного та світового досвіду становлення сім’ї; пропаганда сімейних цінностей та поширення психологічної освіти; безкоштовні консультації для осіб, що потребують допомоги; підтримка ініціатив, спрямованих на формування ґендерної культури, подолання ґендерних стереотипів щодо ролі жінки та чоловіка у суспільстві; просвітницька робота з питань ліквідації всіх форм дискримінації за ознакою статі.

В процесі зустрічі були обговорені актуальні правові проблеми: об’єднання зусиль Центру БВПД та Центру у справах сім’ї та жінок; ліквідації всіх форм дискримінації за ознакою статі, безкоштовні юридичні консультації для осіб, що потребують допомоги. Підсумком зустрічі стало підписання Меморандуму про спільну діяльність між Першим київським місцевим центром з надання БВПД та Центром у справах сім’ї та жінок Деснянського району міста Києва.

site full

Метою співпраці є проведення комплексу заходів правової освіти населення, спрямованих на підвищення правової свідомості громадян стосовно гендерної рівностіліквідації всіх форм дискримінації за ознакою статі, сприяння розширенню і поширенню досвіду у сфері соціальної та правової захищеності жінок, захисту конституційних прав, свобод та інтересів громадян.

   

banner am

   

career

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua