Переговори про співпрацю з ГПО «Права Людини»

Деталі

24204957 1089553237852541 483904443 n1 грудня 2017 року в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги директор центру Оксана Василяка та директори київських місцевих центрів з надання БВПД обговорили можливості співпраці з директором Громадської правозахисної організації «Права людини» Віталієм Дроботуном.


Перш за все начальник відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Регіонального центру з надання БВПД Михайло Харін розповів про систему безоплатної правової допомоги її структуру та основні напрямки роботи спеціалістів центрів.

В свою чергу Віталій Дроботун акцентував увагу на питанні доступу до безоплатної правової допомоги людей з інвалідністю та осіб з порушенням психічного здоров’я. Отож, директори київських місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги говорили про особливості роботи з незахищеними категоріями громадян. Так, директор Четвертого київського місцевого центру з надання БВПД Сергій Бреус проінформував про проведення численних правопросвітницьких заходів для людей з порушенням слухового апарату та зору. Зокрема, він зауважив, що у центрі працює перекладач з жестової мови, який допомагає здійснювати консультування. Також, за словами Сергія Бреуса, вже підготовлений інформаційний буклет шрифтом Брайля для людей з порушенням зору.

Директор Першого київського місцевого центру з надання БВПД Леся Бурчак говорила про розгалужену систему право просвітницьких заходів, які спрямовані на попередження правових проблем населення.

Дирктор Регіонального центру Оксана Василяка розповіла про співпрацю центрів з надання БВПД з численними партнерами, зокрема центрами зайнятості та соціальними службами. Також вона говорила про роботу постійних та тимчасових пунктів консультування. А директор Другого київського місцевого центру з надання БВПД Богдан Кушнір проінформував про співпрацю центру з вищими навчальними закладами та юридичними клініками.

Потому учасники зустрічі обговорили всі можливі точки дотику в питаннях співпраці. А директор ГПО "Права людини" Віталій Дроботун розповів про можливість проведення тренінгів для співробітників київських центрів у рамках реалізації проекту «Сприяння ефективному використанню права на доступ до правосуддя осіб з порушеннями психічного здоров’я та обмеженими інтелектуальними можливостями», який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

В результаті обговорення прийнято рішення підписати меморандум про співпрацю.

24252166 1089551707852694 1738200970 n24273076 1089582301182968 1811713319 n

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:

Перший київський місцевий центр

Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-53-65 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Другий київський місцевий центр

Адреса: вул. Ділова (Димитрова), 14Б 
Телефон: 287-44-27 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

       

Третій київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 
Телефон: 566-01-19 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Четвертий київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900 
Телефон: 593-97-60 
Електронна адреса:    
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

 

   

banner am

   

career

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua